Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLInvictaZawodniczka MMA postanowiła zaprotestować na ważeniu! Pojawiła się półnaga!

Zawodniczka MMA postanowiła zaprotestować na ważeniu! Pojawiła się półnaga!

Takie sytuacje nie zdarzają się często. Helen Peralta (5-3) podczas ceremonii ważenia przed galą Invicta FC 49 pojawiła się półnaga, bowiem w ten sposób chciała zaprotestować.

Invicta

Do jej debiutu kolejnej walki w prestiżowej organizacji doszło wczoraj. Helen po pełnym dystansie musiała uznać wyższość Poliany Botelho. Warto zaznaczyć, że Peralta w maju tego roku próbowała dostać się do największej organizacji na świecie poprzez program The Ultimate Fighter Season 30. To się jednak nie powiodło, bo przegrała już w pierwszej walce.

W main evencie pas w wadze atomowej zdobyła Jillian DeCoursey (6-3), która już pod koniec pierwszej odsłony poddała Jessice Delboni (12-4).

Nietypowa sytuacja!

Taka miała miejsce na ceremonii ważenia. Helen Peralta (5-3) postanowiła zaprotestowała przeciwko Disneyowi. Zawodniczka MMA była półnaga – miała zaklejony sutki wypisanym hasłem ”Fu** Disney”.

Był to protest przeciwko producentowi Disneya, który usunął akcję w filmie z udziałem Dominikanki. Peralta co ciekawe pojawiła się w dokumencie UFC, a w jednej ze scen wpatrywała się w nagie piersi. Ostatecznie scena nie ukazał się w filmie – co zezłościło zawodniczkę MMA. 

– Producenci wycięli to i zmusili ją do ponownego ważenia po tym, jak ważyła się tylko dla kamer. Najzabawniejszy moment sezonu i skrócili go, ponieważ ESPN to firma należąca do Disneya – wyjaśnił sytuację Zac Pauga.

Zobacz także:

Popek: Murańscy? Jak zjedzą g**no łyżeczką do tortu, to się zgodzę! [WIDEO]

Popek pojawił się na wczorajszej drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 3. To nie był przypadek, ponieważ został ogłoszony jego debiut w kolejnej freakowej organizacji. Popularny raper wystąpi w main evencie następnej edycji, a jego przeciwnikiem na zasadach boksu będzie Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński. Popek w rozmowie z mediami wypowiedział się też o potencjalnej walce z Murańskimi.

Zawodnik MMA w Ninja Warrior z ważnym przesłaniem: Dzieciaki się rozwijają, nie przejmują głupotami! Widzieliście?

Paweł Żygliński pojawił się w ostatnim odcinku ”Ninja Warrior” na kanale Polsatu. Zawodnik MMA przed i po swoim starciu miał ważne przesłanie. Żygliński apelował, że program musi cały czas być pokazywany, ponieważ inspiruje młodzież do ciężkiej pracy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis