MMA PLElite FightersZawodniczka Elite Fighters próbowała popełnić samobójstwo! Wszystko przez duży hejt!

Zawodniczka Elite Fighters próbowała popełnić samobójstwo! Wszystko przez duży hejt!

Queen of the Black czyli Julia Pelc to znana w sieci youtuberka. Nowa zawodniczka organizacji Elite Fighters – próbowała sobie odebrać życie. Dziewczyna przedawkowała leki, ponieważ nie radzi sobie z hejtem!

Julia Pelc to odnosząca sukces w sieci youtuberka oraz tiktokerka. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Julia podpisała kontrakt z organizacją Elite Figters, więc zobaczymy ją na pierwszej gali tej federacji. Julia ma obecnie zaledwie 17 lat!

Czeka mnie odwyk

Wiele kanałów “commentary” oceniało Julię za jej czyny, jednak momentami opinie były zbyt surowe. Dziewczyna nie radziła sobie z hejtem, więc przedawkowała leki. Jak sama mówi

Gdyby nie łut szczęścia to mogłabym już nie żyć. Wczoraj przedawkowałam leki, ponieważ było mi źle. Nie mogę znieść hejtu. On jest coraz większy. Najprawdopodobniej czeka mnie odwyk na pół roku albo psychiatryk. Jest strasznie ciężko. Chciałabym wytłumaczyć tę sytuację. Nie chcę robić z siebie ofiary, jednak chce Was ostrzec, że kiedyś doprowadzicie do czyjegoś samobójstwa – ostrzega wycieńczona youtuberka.

Dziewczyna przyznaje, że wielokrotnie zasłużyła na krytykę, jednak uważa że nie powinna ona manifestować się w formie hejtu.

Robiłam różne rzeczy, wiele z nich było nieświadomych. Sama nad tym nie panuję, więc mam nadzieje, że leki będą na mnie dobrze wpływać. Chciałabym prosić o czystą kartę. Nie daje sobie rady. Mam borderline. Staram się walczyć z chorobą, dajcie mi tę szansę.

Julia Pelc na gali Elite Fighters – zmierzy się z “Lady Julią” będzie to kolejny pojedynek pań na tej karcie. W walce wieczoru EF, wystąpią Tarzan oraz Szczuki. Na gali wystąpi również bohaterka programu Warsaw Shore – Ewa Piekut. Gala odbędzie się w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

FAME MMA 10: Dostał lepca! Murański do Tańculi: Jesteś frajerem! [WIDEO]

Nie brakowało dymów podczas wczorajszego cage’a promującego jubileuszową 10-edycję FAME MMA. Mowa o konfrontacji Arkadiusz Tańculi z Mateuszem Murańskim. W pewnym momencie doszło nawet do rękoczynów.

Taxi Złotówa ostro o Syntolu: Mam nadzieję, że bicepsy nie eksplodują i nie dostanę plamą oleju…

Szymon Wrzesień w mocnych słowach wypowiedział się o Szymonie ”Syntolu” Komandosie. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca.

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.