MMA PLMMA-VIPZawodnicy MMA VIP ostro o Miśku z Nadarzyna! Będzie grubo na następnej konferencji?!

Zawodnicy MMA VIP ostro o Miśku z Nadarzyna! Będzie grubo na następnej konferencji?!

Tego mało kto się spodziewał! Padły mocne słowa i wydaje się, że na przyszłej konferencji prasowej MMA VIP 3 będzie gorąco. Dwóch zawodników organizacji postanowiło wypowiedzieć się o ”Miśku z Nadarzyna”. Mowa o ”GSP, który na gołe pięści zmierzy się z Kazikiem Klimatem Kartelem i Remi Gruchale. Drugi wspomniany skrzyżuje rękawice z ”Scarface’m” – reprezentantem Mirosława Dąbrowskiego.

Nie stoczyłem jeszcze walki w żadnym ringu czy klatce. Lałem się dużo po mordach z innymi świrami i wiem co to znaczy walczyć do upadłego‼️ Pochodzę z rodziny pięściarskiej, która zdobywała medale na arenie krajowej i międzynarodowej. Przez konflikty z prawem nie udało mi się pójść w ślady starszych z #GRUCHAŁATEAM. Jednak wiem, że to jest czas, aby wyjść na prostą i dawać dobre walki w MMA – mówi o sobie Gruchała.

GSP do Miśka z Nadarzyna: W dupie Ci się poj**ało dziadu! 

Tu padły mocne słowa! Maciej “GSP” Gandziarowski i Remi Gruchała postanowili wypowiedzieć się o ”Miśku z Nadarzyna”. 

GSP: Ty k**wa co to jest w ogóle za akcja, że ten twój przeciwnik Scarface śmieszny wypowiada takie rzeczy. Co to w ogóle jest. Słuchaj misiu my przyjechaliśmy na konferencję do Najmana i podeszliśmy do was jak do przeciwników. Może nie powiem, że z szacunkiem, ale z kulturą. I teraz tak chłopak od Ciebie wyzywa mojego koleszkę od konfidentów?      

Remi Gruchała: Może pomylił mnie z twoim wspólnikiem.

GSP: Może ze szlachetem, na którego są papiery i z którym bujasz się misiu. Co to są za krzywe akcje. Takie pomówienia bez żadnych papierów, bez żadnej podkładki.   

Remi Gruchała: Niech pokaże papiery na konferencji prasowej.

GSP: Niech pokaże. Jak nie pokaże, a Ty mu nie wbijesz to my Cię walimy normalnie na dziurę. Ty jesteś gangsterem? To nie są te czasy. Ty chodzisz promujesz konfidentów, a opowiadasz o zasadach. Żaden dobry chłopak już Ci nie powinien wity kopsać. Ty robisz z siebie wielkiego gangstera, a taka jest prawda, że kto się uważa za największego gangstera zazwyczaj pierwszy idzie z ucha. Jak to jest, że Ciebie zatrzymali z tematem i bronią, i tak nagle Cię puścili. Bo masz układy? To dlaczego wszyscy gangsterzy nie są na wolności? Przecież mają pieniądze/układy. Jakby tak każdego z bronią i narkotykami puszczali to może Ty lepiej to wyjaśnij? W dupie Ci się poj**ało dziadu!   

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

KSW robi hit! Mamed Khalidov vs Roberto Soldic dogadane! Jak typujecie?

Tak, to są duże rzeczy! KSW robi hit w postaci walki Mamed Khalidov vs Roberto Soldic! Oficjalne potwierdzenie daty tego pojedynku nastąpi już 23 października na gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie!

Marcin Dubiel ostro do Oknińskiego: W świecie MMA nie ma chyba większego hipokryty niż Pan! Widzieliście?

Trwa burza na facebookowym koncie Mirosława Oknińskiego. Głos zabrał Marcin Dubiel, który jest jedną z gwiazd organizacji FAME MMA. Dubiel w mocnych słowach skomentował postawę Oknińskiego i zdradził, że w przeszłości u niego trenował.