MMA PLKSWZawodnicy KSW trenują w American Top Team: “Sportowe marzenia właśnie się spełniają”

Zawodnicy KSW trenują w American Top Team: “Sportowe marzenia właśnie się spełniają”

Foto: Borys Mańkowsi
Foto: Borys Mańkowsi

Liczba Polaków w amerykańskim gymie American Top Team zwiększy się na pewien czas. Do Coconut Creek koło Miami na Florydzie zawitali dwaj zawodnicy KSW – Łukasz Rajewski (8-3, 1 N/C) i Borys Mańkowski (19-7-1).

“Tasmański Diabeł” zamieścił już  na swoim Facebooku zdjęcie z treningu z “Rajem”, trenerem Mikem Brownem oraz zawodnikiem UFC, Thiago Alvesem (22-13).

“Tak,sportowe marzenia właśnie się spełniają…
Prywatna sesja treningowa z Mike Brown i Thiago Alves ,a to dopiero pierwszy dzień w ATT”

Tak,sportowe marzenia właśnie się spełniają…Prywatna sesja treningowa z Mike Brown i Thiago Alves ,a to dopiero pierwszy dzień w ATT 💪🏻

Opublikowany przez Borys Mańkowski Wtorek, 9 października 2018

Obydwaj zawodnicy czekają na ogłoszenie swoich kolejnych walk dla Federacji KSW.  Mańkowski wskazywał wcześniej, że zawalczy w grudniu. wszystko wskazuje więc na galę KSW 46 w Gliwicach. Wiadomo, że 1 grudnia wystąpi przyjaciel Mańkowskiego, Mateusz Gamrot (14-0, 1 N/C), który stanie przed szansą zdobycia drugiego pasa mistrzowskiego w starciu z Kleberem Koike Erbstem (24-4-1).  W najbliższych daniach “Gamer” również dołączy do swoich kolegów na Florydzie.

To nie pierwszy raz kiedy polscy zawodnicy trenują w American Top Team. Gamrot zachwalał treningi w USA choćby przed swoim ostatnim pojedynkiem z Grzegorzem Szulakowskim (9-2) na KSW 42.

W ATT na co dzień trenują m.in Krzysztof Jotko (19-4) i Joannę Jędrzejczyk (15-2). Polka również musi przygotowywać się do swojej kolejnej walki, Od wczoraj ponownie aktualna jest jej walka o z Valentiną Shevhenko (15-3) o pas wagi muszej na UFC 231 w Toronto.