MMA PLInneZawodnicy i sędziowie nie dostali pieniędzy za ostatnią galę Fight Rose! Organizatorzy zapadli się pod ziemię

Zawodnicy i sędziowie nie dostali pieniędzy za ostatnią galę Fight Rose! Organizatorzy zapadli się pod ziemię

24 czerwca w Kutnie odbyła się się gala Fight Rose 3. Jak się okazuje uczestnicy tego wydarzenia nie otrzymali pieniądze a organizatorzy zapadli się pod ziemię.

Fight Rose nie dostali pieniędzy
Foto: Grzegorz Szczepanik Facebook

Podczas gali odbywały się pojedynki bokserskie, kickbokserskie i walki w formule MMA. O nieprawidłowościach finansowych poinformował Grzegorz Szczepanik, sędzia pracujący podczas tej gali.

Wśród pokrzywdzonych znaleźli się sędziowie, większość zawodników czy ludzie z obsługi. Nie wiadomo też czy opłacona została hala, w której odbyła się gala.

Organizatorzy, czyli Przemysław Tobolczyk i Veronika Gackowska nie odbierają telefonów i nie ma z nimi kontaktu. Sędzia Szczepanik dostał tylko wiadomość SMS, że zaległość zostanie uregulowana do danego terminu, ale tak się nie stało.

Pieniędzy nie otrzymał również bohater walki wieczoru Krystian Rosa, który w najważniejszym pojedynku czerwcowego wydarzenia znokautował Przemysława Millera.

“UWAGA: Przemysław Tobolczyk i Veronika Gackowska czyli organizatorzy gali Fight Rose nie wywiązali się po ostatniej gali ze zobowiązań finansowych wobec mnie.
Nie chciałem tego robić, bo wiąże się to z tym, że już pewnie nigdy nie odzyskam siana, ale przynajmniej może uda się zapobiec kolejnej takiej sytuacji. Czasy w których takie akcje przechodziły bez echa nie wrócą mam nadzieję już nigdy, a wolny rynek MMA zweryfikuje ich natychmiastowo.
Nieopłaceni jesteśmy my – sędziowie, nieopłacona jest większość ZAWODNIKÓW, nie opłaceni są ludzie z obsługi, cutmani i to wiem na pewno (jest grupa na fb w której rozmawiamy między sobą) a doszły mnie słuchy że nieopłacona jest nawet hala na której gala była zorganizowana. Organizatorzy zapadli się pod ziemie, nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomości mimo, że są dostępni na mediach społecznościowych. Dostałem jednego smsa, że wszystko będzie uregulowane do jakiejś tam daty i oczywiście nie zostało.
_ Edit: właśnie odezwał się do mnie Krystian Rosa, czyli zawodnik z walki wieczoru, który również nie został rozliczony i sam poprosił mnie sam o oznaczenie, także zakończmy jakąkolwiek działalność tych ludzi w branży! _
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH na przyszłość przed współpracą z tą dwójką.
Pomijając fakt, że to była najgorzej zorganizowana gala na jakiej byłem, po prostu okazali się oszustami. Jestem człowiekiem i zawsze można się ze mną dogadać, zadzwonić powiedzieć słuchaj jest wtopa zbieramy siano rozbij nam to proszę na jakieś ratki nawet małe ale chcemy Cię spłacić i powolutku będziemy to regulować. Nie byłoby żadnego problemu, niestety tu jest ewidentna wyjebka, jakieś kłamstwa w jednej wiadomości i zapadnięcie się pod ziemie.
Bardzo proszę o pomoc w rozpowszechnieniu tej wiadomości.
Dominik Paweł Woźniak Tomasz Nowosielski Maciej Michał Artur Mazur Jarosław “Jaru” Świątek”

UWAGA: Przemysław Tobolczyk i Veronika Gackowska czyli organizatorzy gali Fight Rose nie wywiązali się po ostatniej gali…

Posted by Grzegorz Szczepanik on Friday, August 4, 2023

Organizacja Fight Rose została również oflagowana przez Tapology, czyli jeden z największych serwisów obok Sherdoga będących bazą danych na temat walk w MMA i nie tylko.

Sytuacja wygląda nieciekawie. Wiele wskazuje na to, że poszkodowani nie otrzymają należnych im pieniędzy. Czekamy na dalsze informacje w tej sprawie. Informacja ta jest również ostrzeżeniem przed dalszą współpracą ze wspomnianymi osobami.

Zobacz także:

Szymon Ziółkowski dosadnie o Robercie Karasiu: To półgłówek!

Nie milkną echa po wpadce dopingowej Roberta Karasia. Głos w sprawie postanowił zabrać Szymon Ziółkowski – mistrz olimpijski w rzucie młotem. Polski młociarz nie gryzł się w język.

Andryszak już we wrześniu zawalczy o pas w Puli! ”Longer” ma zaplanowane dwie walki!

Nasz czołowy ciężki Michał Andryszak (25-10) nie miał w ostatnim czasie szczęścia. Wszystko na to wskazuje, że nastąpi nagły zwrot akcji. W czwartek ogłoszono, że ”Longer” zawalczy o pas na gali w Chorwacji!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis