MMA PLConor McGregorZawieszenia medyczne po UFC 257: Conor McGregor z najdłuższą przerwą!

Zawieszenia medyczne po UFC 257: Conor McGregor z najdłuższą przerwą!

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Poznaliśmy zawieszenia medyczne po minionej gali UFC 257, która odbyła się w Abu Dhabi. Bohatera walki wieczoru – Conora McGregora czeka bardzo długa przerwa od startów.

Wszystko przez obrażenia nogi, jakiej doznał w walce z Dustinem Poirierem, z którym ostatecznie przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Była to pierwsza porażka McGregora przez nokaut w jego karierze.

Zawieszenia medyczne po UFC 257: Conor McGregor z najdłuższą przerwą!

Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, jak długą przerwę nałożyła na uczestników gali UFC 257 komisja lekarska.

Conor McGregor otrzymał aż 180-dniowe zawieszenie medyczne związane z potencjalnym uszkodzeniem kości piszczelowej i strzałkowej w nodze. Irlandczyk może wcześniej wrócić do startów, ale tylko pod warunkiem wyleczenia i dopuszczenia go do uprawiania sportu przez lekarza. Przeciwnik McGregora – Dustin Poirier otrzymał zaledwie 7-dniowe zawieszenie po ich konfrontacji.

McGregor obok Andrew Sancheza i Matta Frevoli jest najdłużej zawieszonym medycznie uczestnikiem minionej gali UFC 257. Sanchez, który został znokautowany przez Makhmuda Muradova i Frevola, który uszkodził rękę w walce z Armanem Tsarukyanem także otrzymali 180-dniową przerwę od startów.

Zobacz także:

BJ Penn aresztowany! Kolejne kłopoty z prawem byłego mistrza UFC!

Legenda mieszanych sztuk walki BJ Penn ponownie aresztowany! Hawajczyk został zatrzymany przez policję w miejscowości Hanoka na Hawajach po tym, jak kolejny już raz dał znać o swojej lekkomyślności.

Kamil Gniadek odchodzi z FEN! Paweł Jóźwiak zapowiada batalię o zablokowanie zawodnika!

Jeden z czołowych zawodników wagi półśredniej w Polsce Kamil Gniadek odchodzi z organizacji FEN! 26-latek poinformował w mediach społecznościowych o swojej decyzji, którą od razu skomentował prezes organizacji Paweł Jóźwiak.

Rozpiska KSW 58 – poznaliśmy ostateczną kolejność walk

Rozpiska nadchodzącej gali KSW 58 jest już w całości znana, ale ciągle nie byliśmy pewni ostatecznej kolejności pojedynków, jakie zobaczymy już w nadchodzącą sobotę 30 stycznia.