MMA PLNajnowszeInneZatrzymano byłego zawodnika UFC oskarżonego o pobicie i napaść na tle seksualnym

Zatrzymano byłego zawodnika UFC oskarżonego o pobicie i napaść na tle seksualnym

Dantejskie sceny na Florydzie.

Zatrzymano byłego zawodnika UFC

W czwartkowy poranek doszło do zatrzymania Richarda Crunkiltona Jr., pseudonim „Cleat”. Policjanci z Edgewater aresztowali 44-letniego mężczyznę oskarżonego o pobicie i zgwałcenie swojej ciężarnej dziewczyny – doniósł portal Daytona Beach News-Journal.

Wczesnym rankiem funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o przestępstwie. Kobieta, która przedstawiła się jako partnerka Richarda, poinformowała, że została pobita przez 44-latka.

Ten miał wpaść w szał, gdy dowiedział się, że kobieta – z którą mieszkał od sześciu miesięcy – zamierza go zostawić. Crunkilton wszedł do domu i zaatakował swoją partnerkę. Złapał ją za ramiona, siłą wyciągając kobietę z łazienki, a następnie wepchnął na łóżko. Miał przy tym krzyczeć:

Nie wyprowadzasz się! Nigdzie nie idziesz!

Ponadto „Cleat” miał uprawiać z kobietą seks wbrew jej woli. Jak podała policja, ofiara udała się do szpitala, gdzie zostanie zbadana pod kątem śladów gwałtu.

Partnerka Crunkiltona miała siniak na lewym ramieniu i plecach – wynika z raportu funkcjonariuszy.

Richard Crunkilton został zwolniony w czwartek wieczorem z więzienia oddziału hrabstwa Volusia. Mężczyzna wyszedł za kaucją, która wynosiła 5000 dolarów.

ZOBACZ TAKŻE: Conor McGregor wypada z UFC 303! Jest nowa walka wieczoru gali!

„Cleat” to były zawodnik UFC i WEC. W klatce stoczył 23 walki, z czego wygrał 19, w tym 8 przez nokaut. Sportową karierę zakończył w 2013 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis