MMA PLUFCJest zastępstwo w razie kontuzji Jonesa lub Gane przed UFC 285! O taki status starał się… Marcin Tybura!

Jest zastępstwo w razie kontuzji Jonesa lub Gane przed UFC 285! O taki status starał się… Marcin Tybura!

To już pewne! Jest oficjalne zastępstwo dla walki wieczoru sobotniej gali UFC 285. Amerykański gigant zabezpieczył się w razie kontuzji Jona Jonesa lub Ciryla Gane.

zastępstwo w razie kontuzji Jonesa lub Gane

Gala UFC 285 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego. W walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek o mistrzowski pas wagi ciężkiej, o który zawalczą powracający po ponad dwuletniej przerwie Jon Jones i były tymczasowy mistrz tej dywizji wagowej Ciryl Gane.

W rozpisce tego wydarzenia znajduje się także walka Mateusza Gamrota. Polak w jednym ze starć z karty głównej wydarzenia zmierzy się z Jalinem Turnerem.

Jest oficjalne zastępstwo w razie kontuzji Jonesa lub Gane przed UFC 285!

Teraz dowiadujemy się, że UFC zabezpieczyło walkę wieczoru sobotniej gali. W razie kontuzji Jonesa lub Gane w ich miejsce skoczy… Sergiei Pavlovich.

Rosjanin w UFC stoczył sześć walk, a jego rekord wynosi 6-1. Pavlovich będzie uczestniczył w przygotowaniach do UFC 285, zrobi wagę i otrzyma wynagrodzenie, nawet jeśli nie wejdzie w sobotę do oktagonu.

Co ciekawe, o miejsce jako “backup” dla walki Jones vs Gane zabiegał Marcin Tybura. Polak po ostatniej wiktorii nad Blagoyem Ivanovem deklarował, że może wejść na potencjalne zastępstwo za Jonesa lub Gane na UFC 285. Jego prośba jednak nie została spełniona.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać… Co wy na to?

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis