MMA PLBoksZaskakujący przeciwnik Tomasza Adamka! Walka ”Górala” coraz bliżej!

Zaskakujący przeciwnik Tomasza Adamka! Walka ”Górala” coraz bliżej!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) już niebawem wraca na ring! Już w tym momencie pojawiają się informacje odnośnie potencjalnego przeciwnika. Będziecie zaskoczeni, bo mało kto spodziewał się takiego oponenta.

”Góral” wróci na ring po prawie 3-letniej przerwie. 44-latek ostatni pojedynek stoczył szóstego października 2018 roku w Chicago. Pięściarz pochodzący z Żywca nie będzie dobrze wspominał tego starcia. Adamek już w drugiej rundzie musiał uznać wyższość niepokonanego Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO).

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

To będzie przeciwnik Tomasza Adamka?

Jak donosi dziennikarz Mateusz Hencl w swoim najbliższym starciu ”Góral” zmierzy się z powracającym również Andrzejem Wawrzykiem (33-1, 19 KO). Dla kibiców może to być duża niespodzianka.

Wawrzyk ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2016 roku. Było to starcie w Trójmieście, gdy Wawrzyk w szóstej rundzie zdemolował doświadczonego Alberta Sosnowskiego. Andrzej mógł pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu.

Polak dostał wielką szansę i miało dojść do walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej z niepokonanym wtedy – Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). 33-latek wpadł jednak na kontroli antydopingowej i jego miejsce zajął Gerald Washington.

Zobacz także:

Marcin Najman o zakontraktowaniu Miśka z Nadarzyna: Byliśmy na jakiejś kolacji… [WIDEO] Co wy na to?

Postanowiliśmy zapytać Marcina Najmana o potencjalny angaż ”Miśka z Nadarzyna”, który w ostatnim czasie zapewnił, że jest otwarty na walkę w klatce. Jest nawet potencjalny rywal, lecz jego żądania wydają się nie do przeskoczenia.

Czym jest ”złoty wór”? Mateusz Murański pozywa Tańculę oraz Szeligę!

To się porobiło! Mateusz Murański postanowił pozwać Arkadiusza Tańculę oraz Piotra Szeligę. W tym momencie wiemy co miały oznaczać słowa ”złoty wór” oraz ”świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia”.