MMA PLDon KasjoZaskakujące słowa! Don Kasjo zakończy karierę po walce z Najmanem? [WIDEO]

Zaskakujące słowa! Don Kasjo zakończy karierę po walce z Najmanem? [WIDEO]

Kasjusz Życiński już dwudziestego pierwszego listopada stoczy wyczekiwany pojedynek z Marcinem Najmanem. Podczas FAME MMA 8 w Łodzi będzie to tak zwany co-main event. Ich starcie jest zakontraktowane na zasadach bokserskich w małych rękawicach.

Kasjo

W walce wieczoru swój konflikt do wyjaśnienia ma Kacper Blonsky oraz Marcin Dubiel. Nie zabraknie również nowych postaci. Swoje debiuty w organizacji zaliczą popularni raperzy ”Sobota” i ”Arab”. To nie koniec, bo w klatce FAME MMA zamelduje się chociażby Piotr Pająk czyli popularny podróżnik z kanału ”Podróże Wojownika”.

”Don Kasjo” po walce z Najmanem zakończy karierę?

Wydawało się, że przez długi czas nie będzie brakować pomysłów na walki ”Don Kasjo” w organizacji FAME MMA. Kasjusz na swoim lajvie zdradził, że myśli nad zakończeniem przygody. Powód? Ma dość licznych postaci, którzy go podjudzają/atakują tylko, aby na nim zdobywać dodatkowy fejm – o czym wielokrotnie wspominał.

No ja zobaczę, bo się zastanawiam w ogóle czy jak zakończę karierę El Tosta, to i możliwe, że zakończe swoją. Nie widzę tam ciekawych rywali. Oni się tam tylko prują atencjusze o falow i lajki. Śmiecie zaczepiają nawet bez powodu, to już mi się nie chce. Jak ja mam z 10 się kłócić na konferencjach to ja mam też wyje*ane w tych śmieci, niech się tam nap*irdalają. Jest ich za dużo. Zobaczymy co mi włodarze zaproponują. Będę rozmyślał.

Don Kasjo zakończy karierę?

Posted by MMA SHOTY on Saturday, November 14, 2020

Jeszcze niedawno Kasjusz zdecydował, że nie będzie bił się w formule MMA, a teraz zastanawia się nad jakąkolwiek walką.

Ja już zrezygnowałem ogólnie z MMA. Ja już teraz tylko będę walczył w boksie o pas króla i tyle (..) Nie mam już aspiracji, aby trenować nawet boks co lubię jeszcze. Te inne po co mi? 

Przypomnijmy, że Kasjusz stoczył już trzy walki na galach freakowej organizacji. Po zamieszaniu zmieniono werdykt w walce z Adrianem ”Polakiem Polańskim, a na zasadach K-1 dobitnie zakończył swój konflikt z Dawidem ”Ambro” Ambroziakiem.

W ostatnim pojedynku Kasjusz zaskoczył wielu. Były bokser w parterze poddaje rywala gilotyną. Mowa tutaj o walce na FAME MMA 6, gdy w drugiej odsłonie przed czasem odprawił Macieja Rataja.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Tyson z Gromdy ma duże kłopoty! Co z finałem?

Krystian K. ma poważne problemy. Wydaje się, że finał na gali Gromda nie dojdzie do skutku

Tomasz Narkun robi awanturę na ważeniu! Będzie obrona tytułu?

”Żyrafa” już dziś staje do obrony pasa w kategorii półciężkiej. Tomasz z niecierpliwością czeka na następny pojedynek. Na ważeniu było gorąco, sami zobaczcie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis