MMA PLKSWZapowiedź walki De Fries vs Narkun 2: Nie ma takiej możliwości, że przepie**** na KSW 60 z De Friesem!

Zapowiedź walki De Fries vs Narkun 2: Nie ma takiej możliwości, że przepie**** na KSW 60 z De Friesem!

Pierwsza walka obu panów odbyła się w marcu 2019 roku na gali KSW 47. Jednogłośną decyzją sędziów wygrał Anglik – który po pięciorundowej batalii zdominował mistrza wagi półciężkiej i obronił pas królewskiej kategorii wagowej.

Po ponad dwóch latach – zawodnicy na gali z numerem 60 spotkają się ponownie, żeby ostatecznie udowodnić , który z nich jest lepszy. Organizacja KSW przygotowała zapowiedź walki De Fries vs Narkun 2.

24 kwietnia w Łodzi odbędzie się gala KSW 60. W walce wieczoru dojdzie do rewanżowej walki o pas wagi ciężkiej, w której zmierzą się Phil de Fries oraz Tomasz Narkun.

W zapowiedzi tej walki mistrz wagi półciężkiej wydaje się być bardzo pewny siebie, co mogą potwierdzić słowa:

Nie ma takiej możliwości, że przepie**** na KSW 60 z De Friesem. Wyjść, skopać mu d*** i wziąć, co moje. To jest moje marzenie, ten cel.

Tomasz Narkun przystąpi do rewanżu z De Friesem na fali dwóch zwycięstw z rzędu. W swojej ostatniej walce na KSW 56 pokonał Ivana Erslana w drugiej rundzie przez poddanie. Była to jego piąta obrona pasa do -93kg.

Phil de Fries powróci do klatki po zwycięstwie nad Michałem Kitą w grudniu ubiegłego roku. Anglik jest niepokonany od 7 kolejnych pojedynków!

Cała zapowiedź walki De Fries vs Narkun 2 poniżej:

Zobacz także:

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”.

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.