MMA PLPunch DownZapowiedź Punchdown 3. To w tym zmierzą się “Warszawski Dresik” i “Bonus BGC” [WIDEO]

Zapowiedź Punchdown 3. To w tym zmierzą się “Warszawski Dresik” i “Bonus BGC” [WIDEO]

W sieci pojawiła się zapowiedź gali Punchdown 3. To w formule walki z otwartej dłoni (“na lepy/liście”) zmierzą się ze sobą “Warszawski Dresik” i “Bonus BGC”, którzy ostatnio wdarli się w medialny konflikt.

Chodzi o sytuację, do której doszło na Roaście Najmana. Tam “Warszawski Dresik” i Bonus BGC starli się słownie i doszło do przepychanek! Nowebert Janecki ruszył w stronę Piotra Witczaka, którego chciał pobić, ale w obronie Bonusa stanął jego kolega i strongman Artur Waluś, z którym wcześniej Dresik także starł się słownie.

Sytuacja zakończyła się tak:

Zapowiedź Punchdown 3

Teraz natomiast możemy przyjrzeć się oficjalnej zapowiedzi nadchodzącego wydarzenia. Gala Punchdown 3 odbędzie się już 20 marca w Poznaniu:

“Przedstawiamy pierwszy film promocyjny wydarzenia Totalbet PUNCHDOWN #3, które odbędzie się już 20 marca 2021r. W pojedynkach wieczoru zmierzą się ze sobą Piotr “BONUS BGC” Witczak vs Norbert “Warszawski Dresik” Janecki oraz Anastasiya vs Esmeralda Godlewska. W głównej części turnieju 16 uczestników zawalczy o nagrodę główną w wysokości 30.000zł, wśród nich legenda z Rosji – Vasily Kamotsky.”

Totalbet PunchDown3 Teaser

Przedstawiamy pierwszy film promocyjny wydarzenia Totalbet PUNCHDOWN #3, które odbędzie się już 20 marca 2021r. W pojedynkach wieczoru zmierzą się ze sobą Piotr "BONUS BGC" Witczak vs Norbert "Warszawski Dresik" Janecki oraz Anastasiya vs Esmeralda Godlewska. W głównej części turnieju 16 uczestników zawalczy o nagrodę główną w wysokości 30.000zł, wśród nich legenda z Rosji – Vasily Kamotsky.

Posted by PunchDown on Wednesday, February 10, 2021

Zobacz także:

Khamzat Chimaev wypadł z hitowej walki! Kolejny już raz do niej nie dojdzie!

Nowa gwiazda UFC Khamzat Chimaev wypadł z hitowej walki! To już kolejny raz, kiedy największa organizacja MMA na świecie musi odwołać świetnie zapowiadające się starcie!

Pudzian o rywalu na KSW 59: Wielkie chłopisko, tak ze 130-140 kilogramów!

Pudzian w swoim najnowszym wideo opublikowanym w mediach społecznościowych powiedział kilka słów o rywalu, z którym zmierzy się na gali KSW 59.

Gilbert Burns przed walką z Kamaru Usmanem: On wie, że mogę mu to zrobić w każdej chwili

Gilbert Burns zabrał głos przed nadchodzącą walką z Kamaru Usmanem, która będzie starciem wieczoru sobotniej gali UFC 258. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi półśredniej.