MMA PLDSFZapowiedź DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2. Zobacz kto wystąpi na gali!

Zapowiedź DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2. Zobacz kto wystąpi na gali!

Foto: DSF

Już 30 marca w Mysłowicach odbędzie się gala DSF 21. Zobaczymy na niej między innymi śląskiego mistrza Kamila Jenela, kolejne dwa ćwierćfinały turnieju w wadze ciężkiej, byłego zawodnika KSW Macieja Jewtuszko. W ringu nie zabraknie też kobiet.

Na DSF 20 rozpoczął się turniej DSF w wadze ciężkiej. Pierwszymi półfinalistami są Dawid Żółtaszek, który pokonał Zakhara Trafimau i Tomas Hron, Czech wygrał walkowerem z Kirillem Kornilovem, ponieważ ten z powodów zdrowotnych wycofał się z rywalizacji. Na DSF 21 poznamy kolejnych półfinalistów, a kandydatami do tego są Shatalov, Fibich, Bartek i Turyński.

Co więcej, swoją trzecią walką kickboxerską stoczy była gwiazda KSW, Maciej Jewtuszko. “Irokez” poprzednie dwa starcia wygrał, a ostatni raz na ringu pojawił się podczas DSF 15, pokonał wtedy Roberta Krasonia, przez większościową decyzję sędziów. Teraz skrzyżuje rękawice z Michałem Ronkiewiczem.

Na wydarzeniu zawalczą również kobiety. Mistrzyni świata w formule low kick Iwona Nieroda zmierzy się z aktualną mistrzynią Polski w formule K1 w kat. 56 kg Ewą Pietrzycką. W walce wieczoru zobaczymy śląskiego mistrza DSF w kat. 81 kg Kamila Jenela.

🔥🥊🔥 DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2 I Mysłowice, 30 marca 2019👑 Śląski mistrz K-1 Kamil Jenel 💣 Maciej "Irokez" Jewtuszko…

Opublikowany przez DSF Kickboxing Challenge Poniedziałek, 25 lutego 2019

Obejrzyj zapowiedź gali DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2:

DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2 I 30 marca, Mysłowice

🔥🥊🔥 Czas, aby Śląsk ponownie zapłonął walecznym ogniem kickboxingu! DSF 21: Śląskie Tąpnięcie 2 I Mysłowice, 30 marca 2019Kamil Jenel I Maciej "Irokez" Jewtuszko I Michał Ronkiewicz I Iwona Nieroda I Ewa Pietrzykowska I Michał Turyński👉 Bilety na DSFTicket.com oraz www.EVENTIM.pl 🎫

Opublikowany przez DSF Kickboxing Challenge Wtorek, 26 lutego 2019