MMA PLRoyal DivisionZapowiadano skandal i był skandal! Royal Division organizuje walkę sobowtórów… Putina i Zełenskiego!

Zapowiadano skandal i był skandal! Royal Division organizuje walkę sobowtórów… Putina i Zełenskiego!

Jak ludzie się dowiedzą, kto będzie się bił w walce wieczoru, to wybuchnie wielki międzynarodowy skandal. I wcale nie żartuję.” – mówił Antek Królikowski, włodarz nowej organizacji Royal Divison przed ogłoszeniem walki wieczoru pierwszej gali nowej organizacji freakowej. Jak zapowiadał, tak się stało!

Royal Division

Gala Royal Divison 1 odbędzie się już 30 kwietnia w Opolu. Za nami natomiast konferencja prasowa promująca to wydarzenie.

Podczas niej poznaliśmy walkę wieczoru tej imprezy. A nią będzie… starcie sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego, czyli przywódców Rosji i Ukrainy, które toczą teraz wojnę!

Royal Division organizuje walkę sobowtórów… Putina i Zełenskiego!

Podczas pierwszej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, Antek Królikowski tak zapowiedział walkę wieczoru:

“Kogo chciałbym zobaczyć w oktagonie? Kogo chciałbym zobaczyć w prawdziwej walce jeden na jeden? Którego człowieka chciałbym zobaczyć w sytuacji bez wyjścia, w sytuacji, w której musiałby zareagować całym swoim ciałem na przeciwnika? Kogo chciałbym zobaczyć w tarapatach?”

Zresztą, zobaczcie sami jak wyglądało ogłoszenie walki wieczoru Royal Division.

Poniższy filmik ustawiony jest na moment ogłoszenia main eventu:

A Wam jak się podoba kontrowersyjny pomysł na walkę wieczoru zaserwowany przez Royal Divison? Będziecie oglądać?

Zobacz także:

Pięściarski ”Król Albanii” zaatakował rywala na ważeniu! Jest nagranie! Widzieliście?

Poniosło! Florian Marku (10-0-1, 6 KO) określany jako ”Król Albanii” postanowił zaatakować rywala podczas ceremonii ważenia. Sytuacja była poważna, więc musiała wkroczyć ochrona. Albańczyka zdecydowanie poniosły nerwy. Marku dziś stanie do obrony pasa IBF International w wadze półśredniej.

Antek Królikowski o nowej freakowej organizacji: Dojdzie do skandalu na międzynarodową skalę! Co wy na to?

Antoni Królikowski zapowiada! Popularny aktor jest właścicielem nowej freakowej organizacji. Już w sobotę we Wrocławiu odbędzie się pierwsza konferencja, na której poznamy walkę wieczoru Royal Division 1. Królikowski zapowiada, że będzie to skandal na międzynarodową skalę. Macie jakieś pomysły?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis