MMA PLDana WhiteZapomnijcie o Justinie Gaethje! Dana White wskazuje idealnego rywala dla Mateusza Gamrota!

Zapomnijcie o Justinie Gaethje! Dana White wskazuje idealnego rywala dla Mateusza Gamrota!

Mateusz Gamrot jest rozchwytywany po sobotniej wiktorii nad Armanem Tsarukyanem w walce wieczoru gali UFC on ESPN 38 w Las Vegas. Jest rozchwytywany na tyle, że szef UFC Dana White wskazał dla niego idealnego rywala na kolejną walkę.

Dana White

Przypominamy, że “Gamer” wygrał walkę z faworyzowanym przed starciem Aramanem Tsarukyanem przez jednogłośną decyzję sędziów po fenomenalnej pięciorundowej wojnie w oktagonie, za którą obaj zawodnicy otrzymali bonusy pieniężne tytułem “walki wieczoru”.

Jeszcze w oktagonie “Gamer” wyzwał na kolejną walkę Justina Gaethje, a podczas konferencji prasowej do Amerykanina dołożył jeszcze nazwisko Islama Makhacheva określając potencjalne wygrane nad tą dwójką “prostym planem do zdobycia walki o pas”.

Dana White wskazuje idealnego rywala dla Mateusza Gamrota!

Inny obraz przyszłości Polaka ma jednak Dana White. Sternik UFC podał nazwisko idealnego kolejnego rywala dla Gamrota.

A tym rywalem jest… Beneil Dariush:

Dariush to rozpędzony serią siedmiu wygranych z rzędu Amerykanin, który pewnym krokiem zmierza po starcie mistrzowskie. Potencjalna walka z Gamrotem może być przedsmakiem przed eliminatorem, o który zapewne obaj by walczyli.

A Waszym zdaniem kto jest idealnym rywalem dla Gamrota: Gaethje, Makhachev czy Dariush?

Zobacz także:

Reakcje w Polsce i na świecie po wielkim zwycięstwie Mateusza Gamrota w Las Vegas! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (21-1) w Las Vegas po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru na gali UFC. ”Gamer” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał mocnego Armana Tsarukyana (18-3). Reprezentant Armenii postawił twarde warunki i do samego końca sprawiał wielkie kłopoty byłemu podwójnemu mistrzowi KSW.

Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Roberto Soldić ma wiele ofert kolejnych występów w MMA. Nie tylko UFC i KSW walczy o to, aby “Robocop” toczył u nich efektowne pojedynki. Jaki kierunek ostatecznie wybierze chorwacki wojownik?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis