MMA PLFAME MMAZapłakana Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego: Ludzie życzyli mi śmierci

Zapłakana Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego: Ludzie życzyli mi śmierci

Współczesna gwiazda kobiecego MMA kojarzona z freak fightami Marta Linkiewicz gościła u Kuby Wojewódzkiego w jego show na kanale TVN. Mistrzyni FAME MMA rozpłakała się na wizji wspominając reakcję ludzi na jej przeszłość.

Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego

Linkimaster to kobieta, która ze zbuntowanej nastolatki korzystającej z życia w kontrowersyjny sposób przerodziła się w zawodniczkę mieszanych sztuk walki, aktualną mistrzynię FAME MMA, której sport pozwolił wyjść na prostą.

Jednak droga, jaką Linkiewicz musiała przejść była okupiona życiowymi dramatami, o których m.in. wspominała w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Zapłakana Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego: Ludzie życzyli mi śmierci

Marta Linkiewicz u Kuby Wojewódzkiego gościła razem z legendą polskiej muzyki popularnej Muńkiem Staszczykiem. Odcinek z ich udziałem dostępny jest w serwisie Player.

W sieci natomiast pojawił się shot, w którym Linkiewicz zapłakana wspomina reakcję ludzi na jej osobę, kiedy nie była jeszcze kojarzona z mieszanymi sztukami walki:

“Często miałam takie sytuacje, że ludzie życzyli mi śmierci. Mojej rodzinie też.” – powiedziała zapłakana Marta Linkiewicz.

Kuba Wojewódzki pocieszył zawodniczkę FAME MMA słowami: “Marta, Tobie naprawdę udało się zostawić to wielkie gówno z tyłu i to jest Twoje największe zwycięstwo, naprawdę.”

Oglądaliście cały odcinek Kuby Wojewódzkiego z Muńkiem i Linkimaster?

Zobacz także:

Akop Szostak stawia na zmiany! Następna walka w innej kategorii wagowej! Co wy na to?

Już niebawem możemy spodziewać się kolejnej walki Akopa Szostaka (4-4) w największej organizacji w naszym kraju? 33-latek na insta stories został zapytany o następne starcie. Reprezentant WCA Fight Team wyjawił, że zmienia kategorie wagową. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówiło się o walce Szostaka w niższych wagach.

EMC 9: Jest nagranie! Tak Erko Jun przed czasem pokonał Taxi Złotówę! Widzieliście?

To jest mocne tempo! Szymon Wrzesień (4-3) w sobotę stoczył już trzeci pojedynek w 2022 roku i nie zamierza zwalniać. ”Taxi Złotówa” wystapił na gali EMC 9 w Dusseldorfie. 34-latek wysoko w karcie zmierzył się z Erko Junem (5-2), który w przeszłości toczył pojedynki w KSW. Reprezentant Bośni i Hercegowiny skrzyżował rękawice z Mariuszem Pudzianowskim, Akopem Szostakiem i Popkiem Monsterem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis