MMA PLKowalkiewiczZapłakana Kowalkiewicz o hejcie w internecie: Naprawdę nie wiem, co ludzie mają w głowach! [WIDEO]

Zapłakana Kowalkiewicz o hejcie w internecie: Naprawdę nie wiem, co ludzie mają w głowach! [WIDEO]

Karolina Kowalkiewicz (12-7) postanowiła w mediach społecznościowych zapowiedzieć swój następny pojedynek. Była pretendentka do pasa UFC w wadze słomkowej na jednym z portali postanowiła poczytać komentarze na swój temat. Nie był to dobry pomysł, bo poza konstruktywną krytyką – nie brakuje tak zwanych trolli internetowych.

Kowalkiewicz

Kowalkiewicz w ostatnim starciu wróciła po poważnej kontuzji i dłuższej przerwie. Podopieczna Łukasza Zaborowskiego podczas UFC 265 musiała uznać wyższość Jessicy Penne.

Kowalkiewicz: Czasami człowiekowi robi się cholernie przykro!

Karolina Kowalkiewicz (12-7) postanowiła poczytać komentarze na swój temat na jednym z portali. Nie był to dobry pomysł, ponieważ w internecie nie brakuje tak zwanych trolli/hejterów.

Powiem wam, że jestem raczej… Jestem odporna na to – co się dzieje w internecie. Na tą całą falę hejtu, na te niefajne wiadomości, komentarze i tak dalej, ale czasami człowiekowi robi się cholernie przykro. Naprawdę nie wiem – co ludzie mają w głowach, ale na jednym z portali poświęconych MMA pojawił się taki artykuł, że zasugerowałam – że wracam do oktagonu. Bardzo rzadko czytam komentarze jednak z ciekawości weszłam, żeby zobaczyć, co tam napisali. Poczytałem komentarze ludzi i powiem wam, że naprawdę jest mi cholernie przykro. W ogóle tego nie rozumiem, z jaką łatwością można na drugiego człowiek wylewać wiadro pomyj. Oceniać jego życie, nie mając pojęcia o tym życiu.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

MMA VIP 4: Nikola Milanović gotowy zastąpić Miśka z Nadarzyna! Będzie walka z Najmanem?

Informacje dotyczące gali MMA VIP 4 zmieniają się z każdą godziną. Nie tak dawno informowaliśmy, że zagrożona jest walka wieczoru, w której Marcin Najman miał zmierzyć się z “Miśkiem z Nadarzyna”. Godne zastępstwo może się jednak znaleźć samo, ponieważ do walki z “El Testosteronem” garnie się… Nikola Milanović.

Artur Szpilka o pobycie w więzieniu: Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Szpila” robił wszystko, aby pozostać w dobrej formie fizycznej

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis