MMA PLPunch Down“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

Tematem strasznego wypadku strongmana żyła cała Polska. Do zdarzenia doszło 22 października na gali PunchDown 5, gdzie “Waluś” mierzył się z “Zalesiem”. Niestety, po otrzymaniu ciosu, Walczak stracił przytomność, i został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze wprowadzili go w stan śpiączki, z której nie udało się go wybudzić. O tragicznym zakończeniu historii dowiedzieliśmy się dzisiaj.

Ta wiadomość jest bez wątpienia bardzo ciężka do przyjęcia dla Dawida Zalewskiego, który był przeciwnikiem Artura Walczaka, a prywatnie także jego kolegą. “Zaleś” w takich słowach odniósł się do śmierci Artura Walczaka.

Artur ,,Walus”Walczak zdecydowanie za szybko!!!!Spoczywaj w pokoju .Jest mi mega przykro że nie udało się wygrać tobie tej walki którą w ostatnich dniach toczyleś w szpitalu, ja wierzyłem że będzie dobrze!!!! niestety tym razem się nie udało.Bede cię wspominać bardzo miło…Byłeś dla mnie w pewnym stopniu autorytetem że w twoim wieku wypracowałeś taka sylwetkę i pamiętam to jak dziś kiedy jechaliśmy razem do Warszawy mówiłem że chciał bym wyglądać tak jak ty w przyszłości.Przykro mi 😔do zobaczenia po drugiej stronie.

Wyrazy współczucia dla rodziny

Zobacz także:

Jacek Murański pokazał zdjęcie z operacji! ”Muran” liczy na rewanż z Tańculą! Dojdzie do rewanżu?

Jacek Murański jest już po pierwszej operacji. ”Muran” ma spore problemy zdrowotne po pierwszym pojedynku. 52-latka czekają jeszcze dwie operacje. Murański mimo wszystko już w tym momencie zapowiada potencjalny rewanż z Arkadiuszem Tańculą.

Murański nie wytrzymał i ruszył w stronę kibica podczas walki ojca: Wypi**dalaj stąd! [WIDEO] Widzieliście?

Jest nowe nagranie za kulis gali FAME MMA 12, która odbyła się w Ergo Arenie. Mateusz Murański pojawił się oczywiście w narożniku ojca. W pewnym momencie jeden z kibiców obrażał starszego ”Murana”. Mateusz postanowił szybko zareagować – sytuację musiała uspokoić ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis