MMA PLMarcin Różalski”Zaleś” przeprasza Różala i tłumaczy sytuację! Piszczek podał się za mistrza PunchDown! 

”Zaleś” przeprasza Różala i tłumaczy sytuację! Piszczek podał się za mistrza PunchDown! 

Jak się okazuje to nie Dawid Zaleś postanowił w mocnych słowach skrytykował Marcina Różalskiego. ”Zaleś” w mediach społecznościowych tłumaczy całą sytuację i przeprasza popularnego ”Różala”. Odpowiedzialny za komentarz w mediach społecznościowych jest Michael Piszczek, który właśnie z tego jest znany – wielokrotnie obrażał cenionych wojowników.

Rózal

Dawid Zalewski znany jest jako mistrz organizacji PunchDown. Ostatni start odnotował na trzeciej edycji pokonując w finale legendarnego Vasily Kamotsky’ego.

Finał zobaczycie poniżej:

”Zaleś” tłumaczy całą sytuację!

Jak się okazuje za całą sytuację odpowiedzialny jest Michael Piszczek, który już nie pierwszy raz krytykował ”Różala”. Dawid Zalewski na instagramie postanowił przeprosić i wytłumaczyć całą sytuację.

Nawiązując do wydarzeń dzisiejszego dnia, w których moja osoba wzięła udział, chciałbym oświadczyć, że zamieszczony komentarz na profilu mma.pl (który później został zacytowany w artykule na stronie) nie był mojego autorstwa. Napisała go bez mojej wiedzy osoba mająca dostęp do mojego fanpage. Chciałbym przeprosić Pana Marcina Różalskiego za pomówienie, które zostało napisane w moim imieniu. Osoba, która zamieściła feralny wpis została już pozbawiona dostępu do mojego profilu.

Zobacz także:

Roberto Soldić ma mocną spinę! Dojdzie do walki?

Zwycięstwo Roberto Soldicia w walce wieczoru KSW 63 odbiło się szerokim echem w Europie. Mistrz organizacji Oktagon MMA – Karlos Vemola zdyskredytował postawę rywala „Robocopa” – Patrika Kincla, który w przeszłości mierzył się z „Terminatorem”. Obrońcą Czecha na słowa Vemoli okazał się.. Soldić.

FAME MMA: Wróci temat walki z Boxdelem? Robert Burneika reaguje!

Wróci temat takiego pojedynku? Robert Burneika zapewnia, że jest gotowy i otwarty na propozycje. ”Hardkorowy Koksu” nie wyklucza następnych pojedynków w mieszanych sztukach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis