MMA PLPunch Down”Zaleś” krytykowany po znokautowaniu ”Walusia” na PunchDown 5!

”Zaleś” krytykowany po znokautowaniu ”Walusia” na PunchDown 5!

To jest smutna sytuacja. Artur Walczak walczy o życie po piątkowej gali PunchDown 5, która odbyła się we Wrocławiu. ”Waluś” został ciężko znokautowany w starciu z mistrzem – Dawidem Zalewskim. Teraz duża krytyka spada również na wspomnianego ”Zalesia”.

Zalewski

Warto zaznaczyć, że Walczak już po raz drugi brał udział w turnieju na liście. Tym razem zakończyło się to tragicznie. ”Waluś” jest w ciężkim stanie – po tym jak został znokautowany.

Tak to wyglądało:

Bonus BGC apeluje: Dawid nie jest tutaj winny!

Po piątkowej gali PunchDown 5 spadła duża krytyka na Dawida Zalewskiego, który ciężko znokautował Artura Walczaka. Piotr ”Bonus BGC” Witczak apeluje, aby nie krytykować ”Zalesia”, bo nie jest on winny w zaistniałej sytuacji.

Dawid nie jest tutaj winny, to mogło się stać każdemu. Proszę, nie piszcie i nie obrażajcie go, bo to dobry chłopak o dobrym sercu. Tu zawinił brak karetki.

”Zaleś” również zabrał głos po informacja o tragicznym stanie zdrowia ”Walusia”.

Kurde Bonus mega mi przykro. Takiej sytuacji nigdy nikt by się nie spodziewał. Uważam, że błędem było to, że nie było karetki na miejscu. Ogólnie mega dziwna sytuacja, bo rozmawialiśmy jeszcze po walce, a później stracił przytomność. Mam nadzieję, że stan się poprawi

Zobacz także:

Nate Diaz odejdzie z UFC? Dana White: Została mu ostatnia walka!

Nate Diaz to jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie. Hardkorowcy znają go od lat, ale nowe pokolenie fanów MMA poznało go dopiero wtedy, kiedy przemielił i zgniótł jak peta – Conora McGregora w ich pierwszej walce. Teraz okazuje się, że jego przyszłość w UFC wcale nie jest pewna.

Karolina Owczarz pokazała obitą twarz po KSW 64. Z grubsza tak wygląda! Widzieliście?

Karolina Owczarz pokazała w mediach społecznościowych obitą twarz po występie na gali KSW 64 w minioną sobotę. Owczarz przegrała na gali w łódzkiej Atlas Arenie z Sylwią Juśkiewicz jednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis