MMA PLDenis ZałęckiDlaczego Załęcki nie walczy na GROMDZIE: Za hotel mi nie oddali, powiedzieli masz to gdzieś podpisane?

Dlaczego Załęcki nie walczy na GROMDZIE: Za hotel mi nie oddali, powiedzieli masz to gdzieś podpisane?

Denis Załęcki zdradził, dlaczego nie toczył następnych pojedynków w organizacji GROMDA. ”Bad Boy” jest chętny na walkę z Vasylem Halychem i Mateuszem Kubiszynem, ale nie w federacji Mariusza Grabowskiego oraz Mateusza Borka.

Załęcki

Trzeba przyznać, że o ”Bad Boyu” było ostatnio bardzo głośno. Było to spowodowane jego mocnym konfliktem z Alanem Kwiecińskim. Do ich starcia doszło w sobotę na High League 2 w Krakowie. Podczas konferencji, ”rundek” czy ważeniu nie brakowało tak zwanych dymów. Denis jeszcze przed walką uderzył rywala z liścia, pięści, a na koniec łokciem.

Denis Załęcki bez większych problemów po 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Warto jednak zaznaczyć, że Kwieciński w tym pojedynku pokazał charakter.

Załęcki: Mówię ”K**wa chłopie nie mamy o czym gadać, to się ciągnij”!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyjawił, dlaczego zakończył współpracę z organizacją GROMDA. 

Dla GROMDY nie zawalczę, bo nie szanują zawodników/nie dbają o ich zdrowie, nie płacą pieniędzy. Była też kiedyś taka sytuacja, że GROMDA poprosiła mnie, żebym zmienił hotel. Zmieniłem hotel, bo bali się, że jacyś inni kibice wjadą na ważenie i zepsują im całą galę. Zmieniłem hotel z Tysonem i za hotel mi nie oddali. Czemu mi nie oddali? Wiesz co powiedzieli? ”A masz to gdzieś podpisane”, odpowiedziałem ”nie przecież gadaliśmy słownie, co Ty musisz mi coś podpisywać, że 300 złotych mi dasz?” Ku**a jesteś osobą honorową to wystarczy mi twoje słowo jeśli jesteś słowny. ”Nie jak nie ma tego na piśmie to ja nic nie muszę Ci dać” – no to ja mówię ”K**wa chłopie nie mamy o czym gadać, to się ciągnij i tyle”. Tak zakończyła się moja współpraca z nimi. Dużo kibice nie wiedzą, wy dużo nie wiecie co tam się dzieje. Także Ci co teraz mają do mnie pretensje na wywiadach i tak dalej – wstawiają insta stories, że chcą ze mną walki to są zwykłe marionetki Borka i Grabowskiego. Robią sobie z nimi co chcą. Chcecie być marionetkami? To bądźcie, ja zawsze będę szczery i otwarty.

Zobacz także:

Vasyl ostro odpowiada Załęckiemu: Robię sparingi w Bydgoszczy to przyjdź, bez siana Ci naj*bie! Widzieliście?

Nie musieliśmy długo czekać na mocną odpowiedź Vasyla Halycha. Ukrainiec jest zainteresowany walką z Denisem Załęckim. Zawodnik GROMDY zaprosił ”Bad Boya” do Bydgoszczy, gdzie często sparuje.

Zawodnik FAME MMA krytykuje PRIME SHOW MMA: Ciężko oglądać taki rynsztok! Co wy na to?

Wczorajsza konferencja PRIME SHOW MMA wzbudziła duże zainteresowanie. Pojawiła się też krytyka ze strony Krzysztofa Stanowskiego czy promotora boksu – Andrzeja Wasilewskiego. Teraz na temat nowej freakowej organizacji wypowiedział się zawodnik FAME MMA – Kacper Błoński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis