MMA PLDenis ZałęckiZałęcki zapowiada nokaut: Zobaczycie, jak Alan nisko upada i jak będzie rozpierd**ony w pył!

Załęcki zapowiada nokaut: Zobaczycie, jak Alan nisko upada i jak będzie rozpierd**ony w pył!

Denis Załęcki jest pewny siebie przed nadchodzącym starciem! ”Bad Boy” piątego lutego w Tauron Arenie zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Rozwiązanie konfliktu zobaczymy na drugiej edycji High League.

Kwieciński

Kwieciński dziewiętnastego czerwca odnotował drugie zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wystąpił na gali Runda X: DWM Fight Night w Białogardzie. Alan w drugiej odsłonie poddał Bartosza Graczyka.

Wcześniej Alan pojawił się na jubileuszowej gali FAME MMA 10, gdzie stoczył swój trzeci pojedynek w freaowej organizacji. Alan stanął przed rewanżem z Piotrem Pająkiem, lecz tym razem w formule MMA. Kwieciński postawił twarde warunki, a w stójce udowodnił, że potrafi mocno zaskoczyć. Ostatecznie chwila nieuwagi w drugiej rundzie i Pająk mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Denis Załęcki zapowiada nokaut!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem fansportu.pl zapowiada nokaut na Alanie Kwiecińskim. ”Bad Boy” jest przekonany o swojej wyższości nad najbliższym przeciwnikiem.

Gwarantuje, że zobaczycie, jak Alan nisko upada i jak będzie rozpierd**ony w pył. Zobaczycie spektakularny nokaut, jakiego jeszcze nie widzieliście. To będzie najszybszy nokaut gali. Ci co go nie lubią proszę oglądać, zmierzy się z prawdziwą siłą.

Zobacz także:

Najman ostro o Murańskim: Ta stara gangrena zaczepia prekursora MMA, to zwykły kapuś! Co wy na to?

To były mocne słowa! Mowa o następnym materiale na kanale Marcina Najmana. ”El Testosteron” nie odpuszcza Jackowi Murańskiemu. Ich konflikt trwa już dłuższy czas i niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do tego starcia w klatce.

Oficjalny trailer gali Prime: Zadyma! Ruszyła sprzedaż biletów! Będziecie na miejscu?

Podczas premierowej gali organizacji PRIME SHOW MMA dojdzie do zwieńczenia wielu mocnych konfliktów wśród polskich gwiazd internetu. W walce wieczoru zmierzą się niedawni królowie Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. A to jedynie jedna walka z zaplanowanych dziesięciu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis