MMA PLDenis ZałęckiZałęcki zapowiada konferencję High League 3: Po co ochrona? Będziemy się bić, on też się chce bić!

Załęcki zapowiada konferencję High League 3: Po co ochrona? Będziemy się bić, on też się chce bić!

Podczas pierwszej konferencji High League 3 może być naprawdę ciekawie. I co ważne kibice mogą spodziewać się tak zwanych dymów. Zapewne dużych po stronie Denisa Załęckiego, który w ostatnim nagraniu zapowiadał dzisiejszą konferencję. ”Bad Boy” zapewniał, że nie jest potrzebna ochrona, a on może się bić z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem na konferencji oraz w klatce.

Załęcki ostatni pojedynek odnotował na High League 2 w Krakowie. Do wyjaśnienia miał konflikt z Alanem Kwiecińskim. Nie brakowało dymów podczas konferencji, ”rundek” czy ceremonii ważenia. W pewnym momencie Załęcki uderzył łokciem przeciwnika. Pojedynek również dostarczył dużo emocji. ”Bad Boy” po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Mówiło się o walce Denisa w organizacji BEEF FIGHTING, gdzie doszłoby do starcia w małych rękawicach i małym ringu. Co ciekawe ”Don Diego” przy tym wydarzeniu był wskazywany jako potencjalny przeciwnik. Nie było jednak to możliwe, bowiem ”Bad Boy” w ostatnim czasie podpisał również nowy kontrakt z GROMDĄ.

Denis Załęcki zapowiada konferencję!

Trzeba przyznać, że jest to mocna zapowiedź dzisiejszej konferencji przed galą High League 3. Wygląda na to, że możemy spodziewać się mocnych dymów. Tak można wnioskować po słowach Denisa Załęckiego podczas ostatniego nagrania.

Mi to wszystko jedno, gdzie będę się bił z ”Don Diego”. Możemy się bić nawet w budce telefonicznej, ku*wa wejdźmy, napi*dalajmy się i zróbmy dobrą bitkę – niech ludzie się cieszą. Moja walka z Kubiszynem może się odbyć i na konferencji i w klatce później także mi wszystko jedno. Może być tu i tu, mi to nie przeszkadza. Ja za walkę na konferencji nic nie chce (śmiech). Po co ochrona? Będziemy się bić, on też się chce się bić. Mówi, że nie będzie uciekał, stawi czoło, że będzie szybszy jak Alan. No to zobaczymy. Jak chcecie, żeby była bitka no to po co więcej ochrony?

Całe wideo poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz ”Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski

Zobacz także:

Zarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Zarobki w organizacji UFC to temat długi jak sieć autostrad w Chinach. Są zwolennicy systemu promowania zawodników amerykańskiego giganta, ale są i poważni krytycy. Jake Paul należy do tego drugiego grona osób. Dana White za to broni wypłat gwarantowanych przez UFC.

Załęcki apeluje do High League o walkę wieczoru: To będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą! Widzieliście?

Denis Załęcki podczas ostatniego nagrania apelował do organizacji High League. ”Bad Boy” uważa, że jego starcie z Mateuszem Kubiszynem mogłoby spokojnie zostać main eventem najbliższego wydarzenia. Denis podkreśla, że podobne odczucia ma wielu kibiców. Czy jest na to szansa? Zapewne takie pytanie padnie podczas dzisiejszej konferencji High League 3, która startuje od godziny 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis