MMA PLDenis ZałęckiZałęcki zabiera głos po sprzedaniu łokcia Alanowi: Naprawdę nie cierpię go z całego serca! [WIDEO]

Załęcki zabiera głos po sprzedaniu łokcia Alanowi: Naprawdę nie cierpię go z całego serca! [WIDEO]

Denis Załęcki zabiera głos po awanturze jaka miała miejsce na ważeniu High League 2. ”Bad Boy” podczas face to face postanowił uderzyć rywala łokciem. Ochrona musiała interweniować.

Załęcki

Gala High League 2 obfitować będzie w wiele interesujących zestawień. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek byłej legendy Counter-Strike’a, Jarosława “Pashy” Jarząbkowskiego, który stanie w szranki z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. Jest jednak pojedynek, w którym ładunek emocjonalny znajduje się na zupełnie innym poziomie. Chodzi o zestawienie Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim.

Załęcki: Nie będzie mnie taki pajac dotykał!

Denis Załęcki zabrał głos na gorąco po awanturze, która miała miejsce na ważeniu High League 2.

Z mojej strony wyglądało to tak – mówiłem nawet ojcu przed wyjściem na face to face, że ja stanę sobie normalnie, bo potem cały hejt jest na mnie przelewany. Także stanąłem sobie normalnie, a on podchodzi i tak głową. Nie będzie mnie taki pajac dotykał, bo ja coś takiego nie lubię. W hotelu kiwa mi głową, ja mu nie odpowiadam, bo go nie cierpię z całego serca naprawdę. Wchodzi na ważenie i się nakręca. Zmienia się w zupełnie inną osobę. Widzi kamerę i się odpala.

Cała rozmowa poniżej:

HIGH League 2 PPV

Pełna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina

Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Maciej Turski przyjmuje cios od Roberta Ruchały. Ugiął się po nim i powiedział: Powiem Ci, że siadło [WIDEO] Widzieliście?

Dziennikarz Kanału Sportowego i twórca programu Oktagon Live Maciej Turski przyjmuje cios od nowej gwiazdy wagi piórkowej KSW Roberta Ruchały. Moment ciosu w brzuch dziennikarza zamieszczono w mediach społecznościowych.

Marcin Najman o potencjalnej walce Ibisza z Orłosiem: Jeżeli nie na MMA VIP, to gdzie?

Organizacja MMA VIP już wielokrotnie zaskoczyła swoją otoczką czy chociażby zestawieniami. Wydaje się, że to nie koniec. Marcin Najmana na swoim kanale YouTube odpowiadał na pytania widzów. ”El Testosteron” został zapytany o potencjalny debiut Krzysztofa Ibisza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis