MMA PLDenis ZałęckiZałęcki zabiera głos po przegranej z Tyburskim: Przepraszam wszystkich za te kopnięcia!

Załęcki zabiera głos po przegranej z Tyburskim: Przepraszam wszystkich za te kopnięcia!

Denis Załęcki zabrał głos na insta stories po sobotniej przegranej na gali High League 6. ”Bad Boy” postanowił przeprosić za swoje zachowanie w klatce, bowiem został zdyskwalifikowany za… kopnięcie w formule bokserskiej. Załęcki zapewnia, że wyjdzie do walki tylko wtedy, kiedy będzie już na pewno zdrowy.

Załęcki

Załęcki nie ma w ostatnim czasie dobrej serii. ”Bad Boy” przegrywał z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem, Arturem ”Szpilą” Szpilką oraz wczoraj z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim.

Załęcki od samego początku szukał obszernego uderzenia. Trafiał do celu, ale Tyburski był twardy i nie zamierzał odpuścić. Podopieczny Przemysława Szyszki również odpowiadał. Dość szybko zobaczyliśmy wielki grymas bólu na twarzy ”Bad Boya” z powodu kontuzji. Kwestią czasu było aż walka się zakończy przed czasem. Załęcki po kolejnym faulu został zdyskwalifikowany.

Załęcki zabiera głos!

Denis Załęcki na insta stories zabrał głos po sobotniej przegranej z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim.

Dziękuję wszystkim za wiarę i wsparcie! Niestety wygląda na to, że noga ponownie została uszkodzona. Przepraszam wszystkich za te kopnięcia, nie wiem, dlaczego zacząłem kopać. Chyba zadziałał instynkt, ale nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Paweł był dziś lepszy i wielkie brawa dla niego. Jeszcze 2 tygodnie temu byłem u lekarza i z nogą było ok, miałem zielone światło, by walczyć. Nie wyszedłbym do kolejnej walki z kontuzją ze względu na szacunek do swoich fanów, federacji i przeciwnika no i swojego zdrowia. Do następnej walki nie wyjdę, póki w pełni nie wyleczę kolana. Tego możecie być pewni! Dziękuję wszystkim, którzy mimo porażki są przy mnie i to was najbardziej przepraszam. Te kopnięcia nie powinny mieć miejsca i w pełni rozumiem wasze rozczarowanie. Dużo pracy przede mną, ale najpierw muszę w pełni dojść do siebie. Dziękuję też moim sponsorom za okazane wsparcie! Nie tak sobie to wszystko wyobrażałem, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni, a przynajmniej można zobaczyć, kto jest przy nas mimo gorszych chwil!

Zobacz także:

Khamzat Chimaev ostro o Edwardsie i Usmanie: Zabiorę pas tym dwóm klaunom! Co wy na to?

W tą sobotę odbędzie się gala UFC 286. W walce wieczoru o pas mistrza wagi półśredniej zmierzą się ze sobą Kamaru Usman i Leon Edwards. Będzie to ich 3 pojedynek. Pierwszy w 2015 roku wygrał Kamaru Usman, a poprzedni zakończył się wygraną Leona Edwards i tym samym pas zmienił właściciela.

Artur Szpilka odpowiada Don Kasjo: Chce się sprawdzić, zapraszam do WCA! Widzieliście?

O walce Artura Szpilki z Kasjuszem Życińskim mówiło się od dłuższego czasu. Do tego pojedynku miało dojść w marcu na gali Prime Show MMA. Jednak nie zobaczyliśmy ani pojedynku, ani freakowej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis