MMA PLDenis ZałęckiZałęcki z uznaniem komentuje zwycięstwo Pudziana: Nasze treningi przy jego to się chowają!

Załęcki z uznaniem komentuje zwycięstwo Pudziana: Nasze treningi przy jego to się chowają!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował ostatnie zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego (17-7). Weteran KSW nie pierwszy raz potwierdził, że jest pełnoprawnym zawodnikiem MMA. 45-latek aktualnie może pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu.

Załęcki

Mariusz Pudzianowski (17-7) wystąpił w walce wieczoru KSW 70 w Łodzi, gdzie zmierzył się z byłym mistrzem wagi średniej w największej organizacji w naszym kraju – Michałem Materlą (31-9). Pojedynek potrwał niecałe dwie minuty. 

Od samego początku obaj wchodzili w mocne wymiany ciosów. Materla w pewnym momencie próbował obalić, ale na to był przygotowany przeciwnik. ”Cipao” zaskoczył mocnym uderzeniem na korpus, lecz Pudzianowski szybko klinczował i wyprowadził mocne kolana. Mariusz nacierał! W pewnym momencie wystrzelił potwornym podbródkowym i było już po wszystkim.

Załęcki o walce Pudziana: Pudzianowski to jest tytan pracy, on zapi**dala!

Denis Załęcki skomentował ostatnie wielkie zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego (17-7). ”Bad Boy” z uznaniem wypowiedział się o weteranie KSW.

Powiem szczerze, jestem szczery chłopak. Rozmawiałem z kimś kogo bardzo bardzo lubię i szanuję. Ten ktoś powiedział mi, że Materla nie da mu żadnego argumentu. Ja trochę się zdziwiłem, ja myślałem że Pudzian wygra. Znam jego umiejętności, to jest naprawdę mocny gościu tego nie można mu ujmować. Jest tytanem pracy, nasze treningi przy jego to się chowają. Lubię bardzo Materlę, ale jakbym miał stawiać to obstawiłbym Pudziana. Posłuchałem kogoś innego, jak zawsze posłucham kogoś innego to są plecy. Jak słucham siebie jest góra, jak kogoś to są plecy. I tym razem byłby plecy, gdybym postawił (…) Powiem Ci tak Materla był już chyba lekko draśnięty takim sierpem co dostał na gardę. Już wtedy poczuł siłę przy lekkich zapasach. Nie obalił by od tak Pudziana, to nie jest lajk. Pudzianowski to jest tytan pracy, on zapi**dala, te zapasy przerobił. Tak jak mówił w wywiadzie, że nie robi sparingów na 100%, to ma racje. Po ch*j się obijać, on ma tyle lat i po co ma się obijać. Kogoś kopnie to może połamać nogę.       

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Denis Załęcki o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą: Znowu nagrał coś i się wytłumaczył! Widzieliście?

Wygląda na to, że Arkadiusz Tańcula nie dostanie liścia od Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą wspominał w rozmowie z portalem FanSportu.pl. Denis przyznał, że w ostatnim nagraniu ”Aroy” się wytłumaczył z swoich wcześniejszych słów.

Ferrari chce solówki z Alanem Kwiecińskim bez kamer: Zobaczymy czy powie mi w cztery oczy! Co wy na to?

Wczoraj doszło do programu ”Rundki” z Alanem Kwiecińskim i Dawidem Załęckim. Ich starcie odbędzie się w najbliższą sobotę w Ergo Arenie. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1 w małych rękawicach. W czasie trwającego programu Amadeusz Roślik na insta stories zapewniał, że chce solówki z Kwiecińskim bez kamer.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis