MMA PLDenis ZałęckiZałęcki wraz z ojcem chętnie zmierzy się z Murańskimi: Nie potrwałaby dłużej niż 20-30 sekund! [WIDEO]

Załęcki wraz z ojcem chętnie zmierzy się z Murańskimi: Nie potrwałaby dłużej niż 20-30 sekund! [WIDEO]

To byłoby dopiero szalone starcie! Denis Załęcki zdradził, że chętnie z ojcem zmierzą się z Murańskimi. Byłaby to oczywiście walka dwóch na dwóch. Załęcki jest przekonany kto wyszedłby z tego starcia zwycięsko.

Denis ostatni pojedynek stoczył na EFM SHOW 2 w Sofii. Był pewien problem, bo jak się okazało wielu potencjalnych rywali odmówiło. Ostatecznie Załęcki zmierzył się z Jussi Halonenem. Walka z reprezentantem Finlandii zakończyła się po 45-sekundach.

Załęcki: Ojciec syn duet, my tak samo!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem wyznał, że wraz z ojcem chętnie zmierzą się z Murańskimi. Załęckiemu spodobała się rzymska klatka!

THE WAR 3 PPV

Fajne rozwiązanie, bo nie ma gdzie uciekać i chętnie wziąłbym mojego ojca, bo trenuje sporty walki. Ostatnio wygrał puchar Polski w Szczecinie byliśmy z dwa miesiące temu czy miesiąc. Trochę gubię się czasowo, bo za dużo spraw na głowie i chętnie bym wyszedł z takimi Murańskimi. Ojciec syn duet, my tak samo. Myślę, że taka walka nie potrwałaby dłużej niż 20-30 sekund!       

Cała rozmowa poniżej:

AKI SYN TAKI OJCIEC !!! 😉

PUCHAR POLSKI JEST NASZ 👊

Zobacz także:

Organizacja PunchDown komentuje śmierć Artura Walczaka! Widzieliście?

Pojawił się też pierwszy komentarz organizacji PunchDown po śmierci Artura Walczaka. ”Waluś” trafił do szpitala po ciężkim nokaucie jakiego doznał w ostatniej rywalizacji na ”liście”.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.