MMA PLDenis ZałęckiZałęcki reaguje na oświadczenie Kubiszyna: Niektórzy pajacują w internecie, a inni trenują!

Załęcki reaguje na oświadczenie Kubiszyna: Niektórzy pajacują w internecie, a inni trenują!

Denis Załęcki na instagramie postanowił zareagować na oświadczenie Mateusza Kubiszyna. ”Bad Boy” zapewnia, że woli trenować niż nagrywać filmiki w internecie. Już lada moment poznamy dokładną datę walki ”Bad Boya” z ”Don Diego”. Ich starcie odbędzie się w formule MMA.

Denis Załęcki
Foto: Denis Załęcki

Do wyczekiwanego zestawienia miało dojść na High League 3. Ostatecznie walka została przełożona. Warto dodać, że było to najbardziej wyczekiwane starcie.

Załęcki ostatni pojedynek odnotował na High League 2 w Krakowie. Do wyjaśnienia miał konflikt z Alanem Kwiecińskim. Nie brakowało dymów podczas konferencji, ”rundek” czy ceremonii ważenia. W pewnym momencie Załęcki uderzył łokciem przeciwnika. Pojedynek również dostarczył dużo emocji. ”Bad Boy” po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

”Bad Boy” komentuje!

Mateusz Kubiszyn na swoim kanale YouTube wydał oświadczenie w sprawie High League 3.

Niestety nie udało się w tym terminie i już potwierdzam zapewnienia organizatora, że nasza walka się odbędzie w przeciągu dwóch tygodni. Mimo, że mi się nie chce. Naprawdę szczerze wam powiem, że mi się nie chce, bo już jestem na wakacjach, ale będzie trzeba jeszcze chwile przycisnąć i tych wakacji trochę uszczuplić (…) Jak wiecie ceremonia ważenia odbyła się w studio w Warszawie. Dlaczego? Ze względów bezpieczeństwa, a o kogo bezpieczeństwo musieliśmy zadbać? A no oczywiście o bezpieczeństwo naszego prze gita, prawilniaka na wolności Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Bo oczywiście w Gdańsku nasz koleżka jest spalony. A dlaczego jest spalony w Gdańsku? Sami już pewnie wiecie. Tam generalnie chodzi głównie oto, że jak to zwykle u Denisa bywa łamie zasady, które sam wyznaje i które głosi. Po prostu jest zwykłym lawirantem w tym wszystkim (…) Co najważniejsze Denis nie zrobił nic, żebyśmy zawalczyli. Denis wręcz przeciwnie, robił wszystko, żeby do tej walki nie doszło. Jego zachowanie o tym świadczyło. Nie będę opowiadać. Nie ma sensu. Ty Denis dobrze wiesz co robiłeś i dlaczego tak a nie inaczej. Organizator naprawdę dotrzymał całego porządku, aby było bezpieczeństwo Denisa zachowane. Była podwójna ochrona, było naprawdę wszystko ogarnięte żebyśmy rzeczywiście zawalczyli i brakowało woli i chęci jednej ze stron. Może nie tyle woli i walki czego nie możemy mu zarzucić. Bardziej chodzi oto, że nie skupiał się na walce ze mną, a porachunkach kibicowskich. Tak podsumowując pokrótce chciałbym zwrócić na pewne rzeczy. Promowanie osób po kroju Denisa Załęckiego mija się z celem. Wydaje mi się, że jego miejsce nie jest wśród publiki. Nie chcę wrzucać wszystkich ludzi, z którymi utożsamia się Denis, bo nie chcę wrzucać wszystkich kibiców do jednego worka. Mówię tutaj stricte o Denisie. Gość jest realnym zagrożeniem dla bezpiecznego przebiegu każdego eventu. To już nie chodzi nawet tylko o organizacje High League, która ciągle ponosi straty wizerunkowe i finansowe poprzez wybryki Denisa. To też rzutuje na inne freakowe organizacje i stricte sportowe, bo tak naprawdę widzieliście co się działo na trybunach i backstage’u, to wszystko za sprawą jednego gościa.

Denis Załęcki na instagramie postanowił krótko odpowiedzieć.

Niektórzy nagrywają „oświadczenia” i pajacują w internecie, a inni trenują! diego farmazonie zajmij się czymś pożytecznym 🤪😙 I pamiętaj, ze twoja wersja wydarzeń to tylko twoja opinia, a nie prawda. 😎

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Butterbean wyzywa na walkę Jake’a Paula! Były rywal Pudziana opowiedział o swoich uzależnieniach! Widzieliście?

Eric Esch (77-10-4, 58 KO) w telewizji Hannibal zapowiedział, że chce stoczyć pożegnalny pojedynek w boksie. Popularny ”Butterbean” stwierdził, że chciałby w takim pojedynku zmierzy się z jednym z najbardziej popularnych youtuberów na świecie – Jake Paulem. Ponadto Esch w programie opowiedział o swoich uzależnieniach.

Daro Lew proponuje Nitro pomoc w treningach: Nitozyniak czy Mlekozyniak not matters! Co wy na to?

W ostatnim czasie głośno o Dariuszu Kaźmierczuku. Była konfrontacja słowna na twitterze z zawodnikiem FAME MMA – ”Filipkiem” czy chociażby wyzwanie w kierunku Alana Kwiecińskiego. Tym razem ”Daro Lew” zaproponował Sergiuszowi ”Nitro” Górskiemu.. pomoc w treningach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis