MMA PLDenis ZałęckiZałęcki pokazał jakie dostawał wiadomości od Vasyla: Cały czas życzył mi dobrze, nagle obraża mnie!

Załęcki pokazał jakie dostawał wiadomości od Vasyla: Cały czas życzył mi dobrze, nagle obraża mnie!

Denis Załęcki był mocno zaskoczony ostatnim zachowaniem Vasyla Halycha. Zawodnik GROMDY na insta stories postanowił w mocnych słowach skomentować walkę ”Bad Boya” z Alanem Kwiecińskim na High League 2. Załęcki chętnie stoczy rewanż z reprezentantem Ukrainy.

Załęcki

Vasyl wręcz wyśmiał Denisa Załęckiego.

Gratulacje Denis ledwo wygrałeś z typem, który ważył 20 kilo mniej, ja bym rozje**ł Cię w 30 sekund. Pozdrawiam.

Załęcki o Vasylu: Chce się wybić moim kosztem!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl wypowiedział się o zachowaniu Vasyla Halycha.

Na dzień dzisiejszy bardziej chciałbym walki z Vasylem. Kurcze, nie podoba mi się jego zachowanie. Po tej walce miałem z nim kontakt, cały czas życzył mi dobrze. Nawet mam wiadomości, gdzie gratulował mi wcześniejszych walk. Cały czas normalny, dobry kontakt mieliśmy, a nagle obraża mnie, że w 30 sekund mnie rozj*bie. Chce się wybić moim kosztem, zarobić pieniądze, ale może to bardziej z szacunkiem do kogoś zrobić. Pokażę Ci wiadomość, którą do mnie napisał, gdzie każdy teraz z GROMDY mnie obraża.

Do ich starcia doszło w turnieju na gołe pięści. Podczas GROMDA 3 mieliśmy mocną rywalizację. Halych na początku drugiej rundy zastopował Załęckiego. Trzeba jednak zaznaczyć, że w pierwszej rundzie miał już na deskach Denisa. ”Bad Boy” gwarantował, że nie mógł w tym starciu pokazać się z dobrej strony z powodu kontuzji.

Zobacz także:

Kamerzysta chciał zrobić ”show”! Murański i jego trener stawiają go do pionu: Zaraz Cię rozj**ie! Widzieliście?

Łukasz Wawrzyniak zdecydowanie przesadził… Krzyki, rzucanie jedzeniem i kieliszkami. ”Kamerzysta” postanowił rzucić w rywala kieliszkiem, lecz poleciało to poza stół. Takie zachowanie nie spodobało się Mateuszowi Murańskiemu i jego trenerowi – Robertowi Maruszakowi. Na konferencji zrobiło się gorąco i ochrona musiała uspokajać całą sytuację.

Pasternak reaguje na zachowanie Taxi Złotówy: Myślę, że dam radę zebrać w sobie tyle odwagi! Co wy na to?

Szymon Wrzesień (4-1) w sobotę podczas Silesian 5 w Mysłowicach stoczył kolejny pojedynek. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru przed czasem odprawił Grzegorza Smolińskiego. Wrzesień w wywiadzie po walce wspomniał, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW. Na te słowa postanowił zareagować doświadczony zawodnika MMA – Michał Pasternak (15-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis