MMA PLDenis ZałęckiZałęcki ostro o potencjalnej walce z ochroniarzem: Nie będę promował jakiegoś wieśniaka napier*olonego sterydami!

Załęcki ostro o potencjalnej walce z ochroniarzem: Nie będę promował jakiegoś wieśniaka napier*olonego sterydami!

Denis Załęcki był zły na ostatnie zachowanie ochroniarza podczas drugiej konferencji High League. ”Bad Boy” w pewnym momencie został zapytany o taką potencjalną walkę. Denis zapewniał, że nie zamierza promować ochroniarza.

Załęcki

Denis najbliższy pojedynek stoczy już w sobotę. Na gali High League 2 w Krakowie dojdzie do jego wyczekiwanego starcia z Alanem Kwiecińskim. Tu jest mocny konflikt – co widzieliśmy na ”Rundkach” i konferencjach.

Wspomnianą sytuację z ochroniarzem możecie zobaczyć poniżej:

Denis Załęcki: Nie lubię takiego czegoś!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o potencjalną walkę z Francem.

Jeśli on będzie się domagał walki, no to zaraz go gdzieś tam złapię na tej gali High League i go tam rozje*ię. Ja nie będę promował jakiegoś wieśniaka napier*olonego sterydami. No nie będzie mnie kur*a od tyłu dusił. Nie lubię takiego czegoś. Pompują go na siłę, po co takie coś? (…) Ja nie będę pompował walki z nim, bo mi nie są potrzebne takie walki. Ja za dwa miesiące mam bardzo poważną walkę z jednym z najlepszych zawodników z Polski wagi ciężkiej. Z takimi zawodnikami chcę się bić. A jeśli on chce ze mną walkę, to zaraz możemy to tutaj sobie wyjaśnić. Propozycja z mojej strony padły, nie chciał się bić, podał mi rękę, przeprosił i tyle.

Zobacz także:

High League 2: Kwieciński w świetnej formie przed walką z Załęckim! ”Alanik” prezentuje szybkość! [WIDEO] Zaskoczy?

Są nowe nagrania z treningu Alana Kwiecińskiego. ”Alanik” jest w świetnej formie przed sobotnim pojedynkiem z Denisem Załęckim. Ich starcie odbędzie się na High League 2 w Tauron Arenie. W piątek podczas ceremonii ważenia możemy spodziewać się kolejnych dymów.

Załęcki zapewnia: Nie ma takiego mocnego gościa w Polsce i na świecie, do którego bym nie skakał! Co wy na to?

Denis Załęcki już w najbliższą sobotę stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. ”Bad Boy” podczas High League 2 w Tauron Arenie ma do wyjaśnienia ognisty konflikt z Alanem Kwiecińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis