MMA PLDenis ZałęckiZałęcki ostro o Kwiecińskim: Skopie mu tak dupę, wyłamie szczękę, będzie pił przez słomkę! [WIDEO]

Załęcki ostro o Kwiecińskim: Skopie mu tak dupę, wyłamie szczękę, będzie pił przez słomkę! [WIDEO]

Denis Załęcki już siedemnastego września wraca do klatki High League! ”Bad Boy” podczas 4-edycji w formule MMA zmierzy się z Arturem Szpilką. Dla obu będzie to drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Załęcki w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim.

Załęcki

Na drugiej edycji w Krakowie doszło do wyczekiwanego starcia Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim. Przy tym starciu nie brakowało tak zwanych dymów podczas konferencji, programu ”rundki” czy ceremonii ważenia.

Walka dostarczyła dużo emocji. Kwieciński był parę razy liczony i wydawało się, że ”Bad Boy” jest bardzo blisko skończenia. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” pokazał charakter i wytrwał do samego końca. Załęcki oczywiście wygrał pewną jednogłośną decyzja sędziów.

Załęcki o rewanżu z Kwiecińskim: Tylko małe piąstkówki!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Co ciekawe ”Bad Boy” jest otwarty na rewanż, lecz tym razem w małych rękawicach.

No on tam se może ku**a, może sobie chcieć, ale jak chce to bardzo chętnie. Tylko małe piąstkówki. Skopie mu tak tą dupę, wyłamię mu szczenę z zawiasów, że się zdziwi. Będzie pił przez słomkę (…) Nie zrobił, bo szkoda było mu pieniędzy. Woli na melanże wypi**dalać niż oddać na ciężko umierające dzieci z hospicjum w Toruniu, ale nagłośniłem to. Pisały wszystkie media i w końcu oddał te pieniądze. Zmierzył się z prawdziwym hejtem, bo jeśli chodzi o dzieci no to zmierzył się z ogromnym hejtem. No i oddał. Jak on to mówił ”nie miał czasu, poznał ludzi jacy są, kiedy zostawili go teraz”. Ku**a ile to czasu minęło, żeby wpłacić pieniądze, przecież przelew robisz w pięć minut. Idiota.                

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Murański z Pasutem parodiują ostatnie sytuacje: Wstawaj, wstawaj! [WIDEO] Widzieliście?

Mateusz Murański wraz z innym zawodnikiem FAME MMA – Robertem Pasutem postanowili na tik toku parodiować ostatnie zachowanie ”Murana”. Mowa o programie ”cage”, w którym gościem również był Rafał ”Takefun” Górniak i Franek ”Franio” Rusiecki.

Malik Montana chciał powąchać Maję Staśko. Aktywistka zaskoczyła go reakcją [WIDEO] Co wy na to?

Niecodzienna sytuacja na konferencji prasowej przed galą High League 4. Naczelna postać freakowej organizacji – Malik Montana chciał… powąchać Maję Staśko. Absurdalna sytuacja miała miejsce podczas face to face między Staśko a jej rywalką.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis