MMA PLDenis ZałęckiZałęcki odpowiada Staśko: Widzisz jaka szkodliwa jest twoja działalność w internecie?

Załęcki odpowiada Staśko: Widzisz jaka szkodliwa jest twoja działalność w internecie?

Wymiana zdań pomiędzy Mają Staśko, a Denisem Załęckim przybiera na sile. ”Bad Boy” postanowił zareagować na insta stories. Zawodnik z Torunia wyjawił, że dostawał w mediach społecznościowych groźby.

Załęcki

Przypomnijmy, że Staśko w mediach społecznościowych szybko i mocno zareagowała, gdy organizacja High League ogłosiła starcie Pawła Tyburskiego ze wspomnianym Denisem Załęckim. Do walki dojdzie na najbliższej 6 edycji w Katowicach. Starcie zostało zakontraktowane w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Wielu internautów myślało, że osiemnastego marca dojdzie też do walki Staśko z aktualną mistrzynią High League – Lexy Chaplin. Nic z tego – Lexy ma już ogłoszoną rywalkę i nie jest nią Staśko.

Denis odpowiada!

Popularny “Bad Boy” nie pozostał obojętny i postanowił odpowiedzieć na zaczepki za pomocą insta stories:

Jak wiecie, Mateusza nie ma już z nami, był moim dobrym kolegą i jest to przykład, co masowy hejt może zrobić człowiekowi. Największą prowodyrką hejtu w sieci moim zdaniem, jest wszystkim doskonale znana Maja Staśko, która za wszelką cenę próbuje wymazać swoje błędy przeszłości,,dobrem”, które również czyni i nie można jej tego odmówić, ale głównie nagania do masowego hejtu. Jak wiecie lub nie, wczoraj Maja postanowiła opisać mnie na swoim instagramie, gdzie śledzi ją ponad 200 tysięcy osób, a jaki był efekt jej działań? Zapraszam na następne story.

W kolejnym insta stories dalej kontynuował wypowiedz skierowaną do Mai Staśko:

Jest to przykładowy screen, bo na wszystkie nie starczyłoby mi kafelek. Więc ja się pytam Maju, czy widzisz, jak szkodliwa jest konkretnie TWOJA działalność w internecie? Jak odniesiesz się do tego, że z twojego powodu ludzie (bo nie tylko ja) dostają groźby i życzenia śmierci, nie tylko dla siebie, również dla swoich rodzin czy jak w moim przypadku dla małej dziewczynki? Ja jestem silny psychicznie, ale są ludzie, którzy tak silni nie są. Zastanów się, czy twoja działalność w internecie przynosi więcej szkody, czy pożytku i miej świadomość, że jesteś prowodyrką masowego hejtu, o którym tak dużo mówisz. Wiem, że ktoś Cię bardzo skrzywdził parę lat temu, jest mi szczerze przykro z tego powodu, ale odgrywanie się za to na innych z tego świata, jest co najmniej nieetyczne, a ponoć etyka to jedna z twoich głównych wartości, którymi się kierujesz w życiu. Przemyśl, do czego prowadzą twoje działania i zamiast działać ze złem” na tak szeroką skalę może zacznij od siebie. „Musisz być zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie”- mówił Gandhi i jest to moja dzisiejsza rada dla Ciebie! Mimo wszystko życzę Ci dużo dobrego i i mniej nienawiści do innych.

Zobacz także:

Były rywal Pudziana zawalczy na FEN 45 bez limitu wagowego!

Nikola Milanović (0-1) podejmie Patryka Masiaka (0-0) podczas gali FEN 45: TAURON Fight Night, która 11 marca odbędzie się w Ząbkach. Pojedynek w formule MMA zakontraktowano w kategorii OPEN.

Oficjalnie: Krzysztof Jotko i Daniel Torres już niebawem zadebiutują w PFL!

Krzysztof Jotko i Daniel Torres oficjalnie zostali nowymi zawodnikami organizacji Professional Fighters League. Już niebawem poznamy szczegóły. W tym momencie znamy przeciwnika byłego mistrza KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis