MMA PLDenis ZałęckiZałęcki odpowiada co sądzi o ostatniej wypowiedzi Don Kasjo: Ta zniewaga krwi wymaga!

Załęcki odpowiada co sądzi o ostatniej wypowiedzi Don Kasjo: Ta zniewaga krwi wymaga!

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania kibiców/widzów. ”Bad Boy” krótko odniósł się do ostatniej wypowiedzi Kasjusza Życińskiego.

Załęcki

”Don Kasjo” na swoim kanale postanowił odpowiedzieć na filmik jednego z właścicieli FAME MMA – Michała ”Boxdela” Barona. Życiński w pewnym momencie wypowiedział się też o ”Bad Boyu”.

Teraz największy twój kolega/przyjaciel, to pe**s. Pes The War, pe**is który się nawstrzykał i wielki zawodnik. Co on powiedział, p**is ostatnio? ”Tańcula żaden zawodnik”, tylko on wygrał chociaż coś. Możliwe, że Jacek nie jest wielkim rywalem, ale on wygrał, a nie jak Ty pis wszystko przegrywasz. I Boxdel teraz przykleił się do p**isa i tam innych. Wszyscy wkupieni myślą, że będą atakować Don Kasjo. Zapraszam, ja się nie boję. Cieszę się, że jestem sam w tym zj**nym dzi**karskim show biznesie, a nie takimi pomyjami jak wy.

Załęcki odpowiada!

Denis Załęcki został zapytany o ostatnią wypowiedź Kasjusza Życińskiego. ”Bad Boy” odpowiedział krótko…

Ta zniewaga krwi wymaga. Ulica zweryfikuje.

Załęcki ma za sobą trzy pojedynki w organizacji High League. ”Bad Boy” ostatni odnotował na 4 edycji w Gliwicach, gdzie w co-main evencie zmierzył się z Arturem Szpilką. Podopieczny Mirosława Oknińskiego do pojedynku wyszedł z poważną kontuzją. Załęcki od samego początku mocno ruszył i mocno wstrząsnął rywalem. Chwilę pózniej po wyprowadzonej akcji dała o sobie znać kontuzja i było już po wszystkim.

Zobacz także:

Jacek Murański ostro komentuje przegraną Najmana: Hańba i wstyd! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy komentarz Jacka Murańskiego! ”Muran” w rozmowie z naszym portalem skomentował piątkową przegraną Marcina Najmana. Jacek wyjawił – co musi zostać spełnione, aby doszło do walki z ”El Testosteronem”. Muszą to być szalone zasady!

Mańkowski zabiera głos po walce: Tam nie było momentu, kiedy Beneil był zdecydowanie silniejszy! Co wy na to?

Borys Mańkowski w rozmowie z portalem mmarocks.pl zabrał głos po sobotniej walce Mateusza Gamrota w Abu Dhabi. ”Gamer” wystąpił w głównej karcie hitowej gali UFC 280. Polak doznał drugiej przegranej w największej organizacji na świecie. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team udowodnił, że może rywalizować z najlepszymi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis