MMA PLDenis ZałęckiZałęcki o sytuacji z Ferrarim: To ja bym ku**ie jeszcze nogę złamał! Wyzywaj mnie, ale nie rodzinę!

Załęcki o sytuacji z Ferrarim: To ja bym ku**ie jeszcze nogę złamał! Wyzywaj mnie, ale nie rodzinę!

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowski wypowiedział się o sytuacji Amadeusza Roślika, który postanowił wkroczyć na wywiad i znokautować ”Sadka”. Influencer wcześniej obrażał ”Ferrariego” w internecie i na wywiadach.

Załęcki

”Bad Boy” najbliższy pojedynek stoczy w sobotę. Będzie to już trzecia walka w freakowej organizacji. Załęcki w sobotę na gali High League 4 w Gliwicach zmierzy się z Arturem Szpilką. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Do debiutu ”Bad Boya” w mieszanych sztukach walki doszło na High League 3 Extra. Było to wyczekiwane starcie z Mateuszem Kubiszynem. Po pełnych 3-rundach Denis przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Załęcki komentuje!

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został poproszony o komentarz. Ponadto dziennikarz postanowił zapytać ojca Amadeusza co to były za słowa, które zezłościły Amadeusza. ”Sadek” najprawdopodobniej mówił o rodzinie Ferrariego.

To ja bym ku*ie jeszcze nogę złamał. No za obrażanie rodziny wiesz nie powinien chodzić. Dla mnie to jest ku*ewskie. Jak ku*a, wyzywaj mnie, ale nie rodzinę. Wyobraź sobie, że masz córeczkę i by Ci powiedział coś o córeczce. Co byś zrobił? Ale no powiedz mi co byś zrobił jakby teraz jakiś łeb wyzwał. By na przykład powiedział ”twoja córka to k**wa” co byś zrobił? Byś go k*wę od razu zaj*ał czy kamery czy… To jest normalny odruch rodzicielski.

Cała wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

High League 4: Wielka awantura na konferencji! Alberto na scenie i ekipa ”Maciasa”! [WIDEO] Widzieliście?

Było naprawdę niebezpiecznie! Dzieje się podczas drugiej konferencji High League 4. Gala odbędzie się już w sobotę w Gliwicach. ”Macias” z Josefem Bratanem jak widać mają mocną spinę. Dodatkowo w konflikcie jak się okazało jest brat Josefa – ”Alberto”.

Ostra kłótnia Szpilki z Załęckim: Taki z Ciebie kolega! Na moje w c*uj słaby numer! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas ostatniego panelu drugiej konferencji High League 4 doszło do kłótni pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Powód? ”Bad Boy” poprosił ”Szpile”, aby to on jako drugi wszedł do klatki z powodu swojej kontuzji. Szpilka odmówił i zapewniał, że tak miał ustalane od początku i nie zamierza niczego zmieniać.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis