MMA PLPrime Show MMAZadyma na trybunach podczas gali PRIME 3. Kibice nagrywali telefonami [WIDEO]

Zadyma na trybunach podczas gali PRIME 3. Kibice nagrywali telefonami [WIDEO]

Wczoraj w Radomiu odbyła się gala PRIME 3: Street Fighter, jednak kibice nie tylko oglądali bójki w klatce czy budce telefonicznej, ale i na trybunach, gdzie klimat gali poniósł niektórych widzów.

Zadyma na trybunach podczas gali PRIME 3

Gala PRIME 3 promowana była pierwszą w historii walką w polskich sportach walki, którą stoczono w… budce telefonicznej.

Więcej o tym pojedynku pisaliśmy TUTAJ -> PRIME 3: To była pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej! Kamerzysta rozbija Lasika!

Dla portalu MMA.PL najważniejsza natomiast była walka naszego redakcyjnego kolegi – Michała Cichego, który skrzyżował rękawice ze swoim medialnym wrogiem – Adrianem Ciosem. “Cichy Zadymiarz” pokonał przeciwnika jednogłośną decyzją sędziów wygrywając w oczach punktujących drugą i trzecią rundę, czyli wyrywając niejako zwycięstwo Ciosowi.

Jednak ciekawie wczoraj było nie tylko w klatce. Również i na trybunach kibice oglądali zadymę. Poniżej zapis tej sytuacji zrobiony przez jednego z fanów:

Zobacz także:

Khalidov o freakowych konferencjach: Tam jest zły przekaz! To źle świadczy o społeczeństwie!

Mamed Khalidov (35-8-2) w podcaście Żurnalisty wypowiedział się o tak zwanych dymach, które mają miejsce na konferencjach freakowych organizacji. Khalidov zapewnia, że jest to zły przekaz i nie jest kompletnie tego fanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis