MMA PLBabilon MMAZadowolony Daniel Rutkowski po walce w Runowskim. Teraz pora na Ninja Warrior Polska!

Zadowolony Daniel Rutkowski po walce w Runowskim. Teraz pora na Ninja Warrior Polska!

Daniel Rutkowski (MMA 9-2, BOKS 0-1) w walce wieczoru gali Babilon Fight Night: BOKS+MMA przegrał z Przemysławem Runowskim (BOKS 19-1). Mimo porażki “Rutek” nie krył zadowolenia.

W rozmowie z mediami mistrz FEN i Babilon MMA w kategorii piórkowej zdradził, że cieszy się z przewalczenia 6 rund z tak dobrym bokserem. Runowski wcześniej stoczył 19 zawodowych walk i jedyną porażkę doznał w starciu pas WBA International.

Rutkowski nie dość, że przewalczył pełen dystans to na dodatek urwał kilka rund pięściarzowi. Punktacja pojedynku była bardzo bliska. Zawodnik Cross Fight Radom przegrał jedynie w stosunku 57-58.

Teraz Rutkowskiego czeka rewanż z Adrianem Zielińskim o dwa pasy mistrzowskie. Do pojedynku tego miało już dojść kilka miesięcy temu, lecz ze względu na pandemię starcie zostało odłożone. Wcześniej jednak “Rutek” wystąpi w… programie Polsatu – “Ninja Warrior Polska”.

Daniel Rutkowski po walce z Runowskim:

Zobacz także:

To była świetna postawa! ”Rutek” zrobił na was duże wrażenie?

Daniel Rutkowski od początku był underdogiem w tym starciu. Radomianin zaskoczył i minimalnie na punkty przegrał z doświadczonym Przemysławem Runowskim

To jest historia jak z filmu! Leon Murphy zaskoczy w UFC?

Leon Mruphy miał burzliwe i niespodziewane sytuacje w swoim życiu. Brytyjczyk w tym tygodniu efektownie odprawił rywala