MMA PLDominik ZadoraZadora ostro odpowiada Jackowi Murańskiemu: Gównem byłeś i gównem zostaniesz!

Zadora ostro odpowiada Jackowi Murańskiemu: Gównem byłeś i gównem zostaniesz!

Dominik Zadora za pomocą insta stories postanowił skomentować ostatnie słowa Jacka Murańskiego. ”Muran” w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o ostatniej przegranej ”Japońskiego Drwala”.

Murański

Jacek Murański ostatni pojedynek Dominika Zadory określił wielkim wstydem. Zadora na gali Babilon MMA 28 w Nowym Targu musiał uznać wyższość doświadczonego Rafała Dudka.

Straszny wstyd. Wspominałem tutaj, że wyszedłem do walki ze zerwanym bicepsem, a on z zerwanym bicepsem to pewnie prosiłbym dwie pielęgniarki, żeby go do kibla doprowadzały. To jest facet, który na drugim treningu, na który przyszedł mój syn wtedy aktor nie mający pojęcia o sztukach walki – znęcał się, bo to nie były treningi. Potem ogłaszał podstępnie… osoba o paskudnych właściwościach, bo bez żadnych właściwości honorowych. Co potem jest oddane w jego walce. Jemu idzie dobrze… ja znam takich typów i wielu ich przerabiałem w życiu. Jak im idzie dobrze, to świat należy do nich, ale jak się tylko nóżka podwinie wtedy jest płacz, jakieś ptaki wjeżdżające w życie czy tam samochody, jakaś nowa tajna broń – urwany paznokieć tak? Paznokieć od stopy, precyzując strasznie… Nowa tajna broń w Polskim MMA tajny paznokieć od stopy. Pan złamany nosek.           

Wspomnianą wypowiedź i cały wywiad zobaczycie poniżej:

Zadora odpowiada Murańskiemu!

Dominik Zadora na insta stories postanowił odpowiedzieć na słowa Jacka Murańskiego. Jest to mocna riposta!

A co do ciebie parchu… Coś tam krzyczysz, coś tam szczekasz kundlu i nawet udało ci się ugryźć w czasie walki z bezradności, a odzywasz się na temat sportu. Bohater własnych bajek co jedyną solówkę stoczył to tą na grzebieniu u starej pod balkonem. Mitoman i mężny rycerz co walczy z połamanymi rękami, nogami, pourywanymi mięśniami. Legendarny wojownik, mistrz kamer i parcia na szkło, atencjusz co szuka walki i poklasku. Superman przy kamerach, trenerach i ochroniarzach. Gównem byłeś i gównem zostaniesz. Ostatni raz tracę czas na ciebie. Utkaj już dziurę i się nie odzywaj. Pozdrawiam dobrych ludzi.

Zobacz także:

Zawodnik MMA ostro o Marcinie Różalskim: Ostatnio Barnett pokonał tego pajaca!  Co wy na to?

To zaskakująca wypowiedź! Doświadczony zawodnik MMA – Nills Van Noord (21-10-2) postanowił na instagramie skomentować ogłoszony powrót Marcina Różalskiego. Były mistrz KSW wystąpi osiemnastego czerwca na gali w Toruniu. Będzie to starcie w formule K-1 w małych rękawicach z utytułowanym Errolem Zimmermanem.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne! Widzieliście?

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis