MMA PLDominik ZadoraZadora dobitnie o Kwiecińskim: Przyjmuje walkę i płacze do kamery! Po co te szopki?

Zadora dobitnie o Kwiecińskim: Przyjmuje walkę i płacze do kamery! Po co te szopki?

Dominik Zadora już dwudziestego dziewiątego września zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Japoński Drwal” wystąpi na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. Przeciwnikiem będzie jego były podopieczny Alan ”Alanik” Kwieciński. Zadora wypowiedział się o ostatnim zachowaniu swojego najbliższego rywala.

Zadora

Zadora wrócił po przerwie i stoczył pierwszą walkę w freak fightach. Był to ostatnim main event PRIME SHOW MMA we Wrocławiu. Kasjusz ”Don Kasjo” wysłuchał widzów i stoczył walkę w boksie w małych rękawicach. Zadora pokazał się z naprawdę świetnej strony. Był szybki i celny, a do tego nie zamierzał się cofać, a ciągle szukał okazji. Dominik ostatecznie w trzeciej odsłonie zakończył walkę przed czasem.

”Don Kasjo” od razu wspomniał o natychmiastowym rewanżu. W tej sytuacji wydaje się, że do ich drugiej walki szybko nie dojdzie. W FAME MMA wydaje się, że kwestią czasu jest, gdy Zadora skrzyżuje rękawice z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem, z którym ma tak zwaną spinę.

Zadora komentuje!

W ostatnim czasie pojawiła się rozmowa z Alanem Kwiecińskim, który w pewnym momencie w łzach wypowiedział się o nadchodzącym starciu z Dominikiem Zadorą.

”Japoński Drwal” w wywiadzie z portalem FanSportu.pl skomentował zachowanie swojego rywala.

Generalnie Alan chyba za bardzo ciśnienia nie trzyma. Ta walka nie ma żadnego drugiego dna, to jest czysta sportowa rywalizacja. Ja wchodzę jako nowicjusz do MMA, on już to długo trenuje. A to, że nam gdzieś tam nie jest po drodze… To nie ma żadnego wpływu na walkę. Tak, byliśmy kiedyś blisko. Mówił, że nie spodziewał się, że do tego dojdzie. To po co przyjmował walkę? Mógł powiedzieć nie. Przyjął ją, więc takie aktorzenie, płakanie do kamery. To jest śmieszne straszne. Wziął walkę, nie miał problemu, a przed kamerą lamentowanie, płacz i tak dalej. Po co takie szopki dziwne?

Dominik Zadora to przede wszystkim świetny polski kick-boxer. Zadora posiadał tytuł w organizacji Fight Exclusive Night, gdzie stoczył chociażby świetny pojedynek z Łukaszem Pławeckim czy Wojciechem Wierzbickim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis