MMA PLFAME MMAZadaj pytanie Najmanowi! “El Testosteron” wystąpi w FAME MMA Cage, gdzie oglądać?

Zadaj pytanie Najmanowi! “El Testosteron” wystąpi w FAME MMA Cage, gdzie oglądać?

Chcesz, aby Marcin Najman odpowiedział na zadane przez Ciebie pytanie? Już w czwartek, 12 września “El Testosteron” wystąpi w programie FAME MMA Cage. Gdzie oglądać? O której?

Piąta edycja FAME MMA zapowiada się piorunująco. 26 października w walce wieczoru wystąpią między innymi: Isamu, Rafonix, bracia Malczyńscy, Tomek Olejnik czy AdBuster. Jednak najbardziej wyczekiwanym freak fightem wszechczasów będzie starcie Bonusa BGC z Marcinem Najmanem.

Bonus w MMA stoczył już trzy walki i wszystkie z nich przegrał przed czasem. Najman natomiast walczył pięć razy i wygrał raz w 2014 roku ze Słowakiem, Michalem Dobiasem. Od tamtego czasu “El Testosteron” także występował na ringu i w klatce, lecz nigdy nie pokazywał się z dobrej strony. Wokół Najmana dzieje się więcej w internecie niż w sztukach walki. Częstochowianin jest zaczepiany przez wiele mainstreamowych zawodników, czyli m.in. Marcina Wrzoska i Łukasza Jurkowskiego. Najman stara się odpowiadać na wszystkie zaczepki, czasem mu to wychodzi, a czasem obraca się przeciwko niemu.

Gdzie oglądać FAME MMA Cage z Najmanem?

W czwartek, 12 września na kanale FAME MMA odbędzie się live, w którym wystąpi Marcin Najman. W roli prowadzącego niezmiennie będzie Arkadiusz “Pan” Pawłowski. Podczas transmisji widzowie będą mogli zadać pytanie “El Tosteronowi”, licząc, że na nie odpowie. Początek wydarzenia o godzinie 20:00.

Już jutro o 20:00 na naszym kanale YT… Ojciec chrzestny polskiego Freak Fightingu 🥊🔥 Marcin „El Testosteron" Najman 💪🤯 Gradobicie pytań 😏 zapewni, jak zawsze, Arkadiusz Pan Pawłowski. Oglądajcie koniecznie!!!

Opublikowany przez FAME MMA Środa, 11 września 2019