Zabawne nieporozumienie gwiazd UFC wagi półśredniej. Darren Till pomylił sparing ze… SPA!

Swego czasu zanosiło się, że to może być rywalizacja na śmierć i życie. Na razie jednak Darren Till (17-0-1) i Mike Perry (12-3) pozostają w serdecznych stosunkach. Podczas ostatniej konferencji UFC w Los Angeles między gwiazdami wagi półśredniej doszło do zabawnej sytuacji.

Perry i Till ucięli sobie krótką pogawędkę, podczas której „Platinum” zapraszał Anglika do odbycia sesji sparingowej. „The Gorilla” początkowo myślał jednak, że rywal chce go zabrać do… spa.

„Chcesz sparingu, tak? Myślałem, że chodzi ci o spa! Wiesz, sauna i te sprawy”

– śmiał się Darren Till. Całą sytuację możecie zobaczyć na filmie poniżej:

Panowie wyjaśnili sobie małe nieporozumienie i rzeczywiście odbyli ze sobą krótką sesję sparingową. Czeka ich teraz intensywny czas przygotowań, gdyż jesienią stoczą bardzo ważne walki. Darren Till wejdzie do oktagonu 8 września, gdy w walce wieczoru UFC 228 w Dallas będzie próbował odebrać tytuł mistrzowski w kategorii półśredniej Tyronowi Woodleyowi (18-3-1). Podczas tej gali zaprezentuje się również nasza Karolina Kowalkiewicz, która zmierzy się z Jessicą Andrade.

Występ Mike’a Perry’ego planowany jest natomiast na 10 października. Podczas UFC Denver „The Gorilla” miałby zmierzyć się z Donaldem „Cowboy” Cerrone (33-11).

Stosunki między Mike’em Perry’m a Darrenem Tillem na razie są przyjacielskie, ale być może kiedyś obaj zawodnicy staną naprzeciw siebie? Fanów MMA bez wątpienia elektryzowałby taki pojedynek.