MMA PLFAME MMAZa jaką kwotę Tede zgodzi się na hitową walkę z Peją? Znamy odpowiedź!

Za jaką kwotę Tede zgodzi się na hitową walkę z Peją? Znamy odpowiedź!

O walce tych dwóch panów w formule MMA mówi się od dawna. Kwoty, które padają robią wrażenie, lecz na razie nie ma chętnych na wyłożenie na stół takich ogromnych pieniędzy.

Podczas programu “Hejt Park” na Kanale Sportowym, Tede został zapytany czy podjąłby się walki z Peją za milion euro.

– Za milion euro to zgodziłbym się teraz. Za tyle to mogę tam wejść nawet bez okularów i w mordę dostać. – odpowiedział bez wahania raper. – Jednak nie wiem, czy to nie byłby problem, że Rychu nie jest zbyt rosły. – zastanawiał się.

Parę miesięcy temu, raper przyznał, że mógłby się spotkać z Rychem w oktagonie za 2 miliony złotych. Jak na to zareagowali włodarze Fame MMA?

– 4 miliony złotych za jedną walkę. Wyobraź sobie jaka sprzedaż musiałaby być… – mówił wtedy Wojtek Gola. – Jest to ciekawa walka. Jeżeli panowie by chcieli i o fajnych pieniądzach dla obu stron opłacalnych… – dodał. – Możemy uderzyć do Tedego i Peji ponownie. Może udałoby się coś zrobić. – dorzucił Boxdel.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Wielki sukces Arka Wrzoska! Polak trzecim kickboxerem na świecie!

To brzmi dumnie! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) po aktualizacji rankingu jest trzecim kickboxerem na świecie. Mowa o oficjalnym rankingu organizacji Glory, która jest gigantem w świecie kickboxingu.

Mirosław Okniński o Błachowiczu: Jakby Jan nie był nadętą gwiazdą to przyszedłby do nas!

Mirosław Okniński nie odpuszcza! Uznany trener wypowiedział się o byłym mistrzu wagi półciężkiej – Janie Błachowiczu (28-9). Okniński podkreśla, że wcześniej spadła duża krytyka na Michała Oleksiejczuka (16-4), który zdaniem fanów nie miał odpowiednich sparingpartnerów.