MMA PLMarcin RóżalskiZ tym gościem Różal stoczył jedną z najcięższych walk! To była prawdziwa wojna! [WIDEO]

Z tym gościem Różal stoczył jedną z najcięższych walk! To była prawdziwa wojna! [WIDEO]

Marcin Różalski wraca do przeszłości! Były mistrz KSW postanowił w mediach społecznościowych przypomnieć rywali, z którymi mierzył się w swojej zawodowej karierze. Tym razem mowa była o wielkim starciu z Łukaszem Jaroszem!

42-latek w kick-boxingu odnotował dwadzieścia dwa zwycięstwa, osiem przegranych i jeden remis. Wojownik z Płocka ma za sobą walki we Francji, Litwie, Hiszpanii, Turcji, Łotwie czy Włoszech. Różalski już w piątej zawodowej walce krzyżował rękawice z Cheickiem Kongo! Marcin swój ostatni pojedynek w K-1 stoczył w kwietniu 2018 roku. Było to rewanżowe starcie z uznanym Peterem Grahamem. Popularny Różal wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Różal wspomina wielką walkę z Jaroszem!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych wrócił do przeszłości. ”Płocki Barbarzyńca” postanowił przedstawić swoich byłych rywali. Tym razem był to Łukasz Jarosz, który bez wątpienia jest legendą w naszym kraju!

Do walki doszło w 2007 roku, gdy w Nowym Targu odbył się turniej wagi ciężkiej. Popularny Różal w drugiej rundzie po niskich kopnięciach musiał uznać wyższość Łukasza Jarosza.

Cała walka poniżej:

Witam Szanownych.Dziś przedstawię Państwu Wielkich Wojowników,z którymi toczyłem jeszcze wspanialsze bitwy.Niestety dla mnie te bitwy były przegrane,ale działo się.Niektóre przegrałem na punkty,niektóre przed czasem.Razem z tymi Wojownikami stworzyliśmy kawał historii mojego życia,a w miejscu,w którym teraz jestem i w sytuacji dziwnych rzeczy jakie się ze mną dzieją i jeszcze dziwniejszych myśli,naszło mnie na wspomnienia.To Ci Wielcy Woje zabrali mi cześć mnie,mojej duszy,zaopatrzyli mnie w blizny wojenne i kontuzje.Zawsze są myśli co zrobiłem źle,gdzie tkwiła przyczyna i obojętnie ile walka się wygra,jakich i o co,to porażki zawsze będą siedziały w bani i kuły.Dziękuję Wam Wspaniali Wojownicy za te minuty mordobicia,szramy,lima i typ podobne.Młodym Zawodnikom życzę również walk z tak znakomitymi Wojownikami,oraz wzajemnego szacunku.Nie popadajcie w to otaczające Nas gówno i zawsze Woja stojącego naprzeciw traktujcie z takim szacunkiem z jakim chcielibyście być Sami traktowani,bo nie wiadomo jak za kilka minut będzie wszystko wyglądało i kto będzie Zwycięzcą.U Nas zawsze to było,jest i będzie. Pozdrawiam Wszystkich Tych ,z którymi mi udało się wygrać i Im zabrać część Ich duszy.Było Ich znacznie więcej niż tych,którzy mnie pokonali,więc może to dało i daje mi tą niewidzialną moc do orki,ale i przekleństwo,o którym się przekonuje.To również byli Wielcy Wojownicy,którym wielki szacunek oddaje i pokłony.

Marcin Różalski w mediach społecznościowych wspominał również o innych utytułowanych wojownikach, z którymi mierzył się w dotychczasowej karierze. Były mistrz KSW wymienił choćby Przemysława Saletę, Valentina Overeema, Petera Grahama, Cheicka Kongo czy chociażby Rafał Petertila.

Zobacz także:

Popek zdradził ile zarabiał w KSW! Zaskoczeni?

Popek zdradził ile zarobił za walkę w KSW. Jest to potężna kwota. Sami zobaczcie

Godlewska komentuje słowa Don Kasjo! Jak ta sprawa się zakończy?

Mamy odpowiedź. Monika Godlewska odpowiada na słowa Don Kasjo, który stwierdził, że miała ona romans z Marcinem Najmanem