MMA PLBez kategoriiZ Ostatniej chwili! BEST OF THE EAST W POLSCE!

Z Ostatniej chwili! BEST OF THE EAST W POLSCE!

ale-paczino

Właściciel holenderskiego teamu Best of the East Johannes Hofman potwierdził ostatecznie termin gali(sobota 14.11.2009), która zostanie zorganizowana w Polsce. Została wynajęta bardzo nowoczesna, niedawno oddana do użytku hala sportowa, która znajduje się w Gdyni.

Głównym wydarzeniem imprezy będzie walka Valentijna “Pythona” Overeema (26-22-0) z Damianem Grabowskim (9-0-0). Starszy brat Alistera, mieży 191 cm i waży 110 kilogramów, walczył dla takich organizacji jak  PRIDE, K1-HEROES czy SENGOKU, na której w sierpniu zeszłego roku znokautował w niezwykle widowiskowy sposób Kazuo Takahashiego.  Na swoim koncie ma też wygrane z takimi sławami jak były mistrz wagi cięzkiej UFC Randy Couture, czy gwiazda AFFLICTION Renato “Babalu” Sobral. Na uwagę zasługuje fakt, że żadna z jego licznych walk nie zakończyła się przez decyzję. Jego przeciwnika nie trzeba chyba dzisiaj w Polsce nikomu przedstawiać. Dla Damiana będzie to na pewno najtrudniejszy pojedynek w karierze, ale ewentualna wygrana powinna mu  pomóc w drodze na szczyt.

Na pewno nie zabraknie także gwiazd Teamu BEAST OF THE EAST. Swój pierwszy pojedynek od dłuższego czasu w Polsce stoczy Robert Jocz (12-4-0), najbardziej obok Tomka Drwala rozpoznawany obecnie na  świecie polski zawodnik MMA. Na gali pojawi się także drugi z Polaków, efektownie walczący Grzegorz Trędowski (13-7-2). W Gdyni zobaczymy także Vitora Viannę(8-1-1),  czarny pas BJJ, zdobywcę wielu prestiżowych tytułów, który w swojej karierze MMA przegrał jedynie z Thiago Silvą. Na pewno wystąpi także pogromca Krzysztofa Kułaka, doskonały, młody, ale doświadczony zawodnik z Holandii, Hans Stringer (8-3-1).

Kibice będą mogli zobaczyć też innych czołowych polskich zawodników, wystąpią na pewno Michał Materla, Michał Fijałka, Sebastian Olchawa, Jędrzej “Węgorz” Kubski. Trwają również poszukiwania godnego przeciwnika dla Karola Bedorfa.

Oprócz walk MMA Holendrzy zorganizują na pewno kilka dobrych walk w formule K1.

Bilety do nabycia TUTAJ!