MMA PLUFCZ kim chce walczyć Michael Chandler? Były mistrz Bellatora celuje w efektowny debiut w UFC!

Z kim chce walczyć Michael Chandler? Były mistrz Bellatora celuje w efektowny debiut w UFC!

Foto: Instagram/ Michael Chandler

Jesteście ciekawi z kim w debiucie w UFC chce walczyć Michael Chandler? Były trzykrotny mistrz wagi lekkiej organizacji Bellator MMA jest już zawodnikiem największej organizacji MMA na świecie i czeka na swoja premierową walkę w oktagonie.

Chandler został wolnym zawodnikiem po wypełnieniu obowiązującego go kontraktu z Bellatorem. Jego usługi szybko zakontraktowało UFC, czyniąc go nawet opcją rezerwową na wypadek wypadnięcia któregoś z zawodników z ostatniej walki mistrzowskiej między Khabibem Nurmagomedovowem a Justinem Gaethje.

Starcie Khabiba z Gaethje jednak odbyło się zgodnie z planem, a Chandler na debiut w UFC ciągle czeka.

Z kim chce walczyć Michael Chandler? Były mistrz Bellatora celuje w efektowny debiut w UFC!

Z kim zatem były mistrz Bellatora chciałby skrzyżować rękawice w debiucie w UFC? Chandler nie ukrywa, że przyszedł do największej ligi MMA na świecie atakować pas mistrzowski, więc i wyzwanie stawia przed sobą ogromne:

“Tony Ferguson lub Justin Gaethje. Oni są numerami 1 i 2 spośród gości, z którymi chcę walczyć. Uważam, że to byłaby świetna wprowadzająca mnie do UFC walka. Taka, by ludzie poznali kim jest Michael Chandler. Obaj dają świetne walki. Jeśli oglądaliście moje wcześniejsze walki, to wiecie, że ludzie uciekają przed moją presją, a ci dwaj staną w oktagonie i będziemy się tam bić na całego. To będzie świetna zabawa. Którykolwiek z nich to będzie, to damy świetny pojedynek.”

A Wy z kim zestawilibyście Michaela Chandlera?

Zobacz także:

Khabib wciąż mistrzem UFC. Daniel Cormier: To sprytne posunięcie Dany White’a

Khabib Nurmagomedov wciąż jest mistrzem wagi lekkiej UFC i to mimo faktu, że na ostatniej gali UFC 254 zakończył on swoją zawodową karierę. Rosjanin najpierw poddał w drugiej rundzie Justina Gaethje, a potem ogłosił światu, że kończy przygodę ze sportem.

Jan Błachowicz o napływających informacja o jego zarobkach: Mam z was polewkę!

Zarobki Jana Błachowicza od wielu lat interesują dużą część fanów MMA w Polsce. Gaże mistrza UFC były gorącym tematem od samego początku kariery Cieszyńskiego Księcia w największej federacji świata.