MMA PLKSWZ internetu do klatki. Zobacz migawki z walki Szostak vs. hejter [WIDEO]

Z internetu do klatki. Zobacz migawki z walki Szostak vs. hejter [WIDEO]

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Akop Szostak (3-3) swoimi ostatnimi występami w KSW ściągnął na siebie dużą falę hejtu. Jeden z hejterów został zaproszony na sparing, który nie skończył się dla niego dobrze.

Przypomnijmy, że Szostak do klatki KSW wyszedł dwa razy, pierwsza walka miała miejsce podczas edycji numer 45 w Londynie. Przeciwnikiem trenującego w WCA Fight Team był Jamie Sloane. Anglik już w pierwszych sekundach walki zasygnalizował, że przeciwnik wsadził mu palec w oko i nie może dalej kontynuować walki. Ostatecznie pojedynek został uznany jako nieodbyty.

Na prawdziwy debiut Szostaka w największej organizacji MMA w Europie trzeba było jeszcze zaczekać. W końcu na KSW 49 doszło do pojedynku “instagramerów”, rywalem został Erko Jun. Starcie nie potrwało długo, bo zakończyło się po niespełna 36 sekundach. Akop padł po jednym z potężnych ciosów Bośniaka, a sędzia przerwał pojedynek.

W internecie ukazał się filmik wyjaśniający całą sytuację Szostaka z hejterem z facebooka. Pokazany jest również urywek obiecanego sparingu. Zobaczcie sami: