MMA PLBabilon MMAZ Babilon MMA do KSW? Maciej Kawulski zaprasza na rozmowy!

Z Babilon MMA do KSW? Maciej Kawulski zaprasza na rozmowy!

To byłaby piękna historia! Z Babilon MMA do KSW? Jeden z uczestników minionej gali Babilon MMA 14 zrobił ogromne wrażenie na współwłaścicielu Federacji KSW Macieju Kawulskim. Ten zaprosił go nawet na rozmowy w sprawie kontraktu.

Chodzi o osobę niepokonanego w zawodowych startach Patryka Kaczmarczyka (4-0). Wczoraj zawodnik ten efektownie pokonał Huberta Sulewskiego odnosząc kolejną bardzo ważną wiktorię w karierze.

Z Babilon MMA do KSW? Maciej Kawulski zaprasza na rozmowy!

Po tym efektownym zwycięstwie Patryk Kaczmarczyk najpierw w oktagonie zapowiedział gotowość do walki z mistrzem Babilon MMA – Danielem Rutkowskim, a potem w mediach społecznościowych zaczepił jednego z szefów KSW.

“Halo @MaciejKawulski będziesz dzwonił bo się zaczynam martwić. 4-0″

Okazuje się, że Patryk Kaczmarczyk umie w marketing sportowy, bowiem sprawił, że Maciej Kawulski zaprosił go do siedziby KSW na rozmowy w sprawie kontraktu.

“Zapraszam do nas do siedziby na kawę. Nasz dyrektor sportowy @WRysiewski robi podobno najlepszą w branży P. S numer na Priv poproszę”

Patryk Kaczmarczyk to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Polsce walczący w dywizji piórkowej.

Czy widzicie jego przyszłość w Federacji KSW?

Zobacz także:

Babilon MMA 14: Patryk Kaczmarczyk kończy Huberta Sulewskiego w 1. rundzie! [WIDEO]

Patryk Kaczmarczyk (4-0) pokonał Huberta Sulewskiego (3-1-1) podczas gali Babilon MMA 14.

Babilon MMA 14 – wyniki

Po zaledwie 4 tygodniach Babilon MMA organizuje kolejne wydarzenie. Wyniki gali z udziałem m.in. Pawła Pawlaka, Kevina Szaflarskiego, Róży Gumiennej czy Patryka Kaczmarczyka.