MMA PLNajnowszeFAME MMAYoutuber Speed zalany spamem z godziną 21:37. Wojciech Gola tłumaczy o co chodzi: Polish Pope died [WIDEO]

Youtuber Speed zalany spamem z godziną 21:37. Wojciech Gola tłumaczy o co chodzi: Polish Pope died [WIDEO]

Podobno popularny na całym świecie youtuber – Speed ponownie zawitał do Polski, by zrobić relację z wizyty. W pewnym momencie został jednak zalany spamem, a dokładnie wtedy, gdy na zegarze wybiła godzina 21:37. Youtuber nie wiedział o co chodzi, ale z pomocą przyszedł niezawodny współwłaściciel FAME MMA – Wojciech Gola.

Speed zalany spamem z godziną 21:37

Speed odwiedził Polskę po raz drugi w ciągu ostatnich kilku dni. Jego trzygodzinny stream z wizyty w Polsce, w której towarzyszyli mu m.in. współwłaściciel FAME MMA – Wojciech Gola i youtuber Robert Pasut możecie zobaczyć poniżej:

Youtuber Speed zalany spamem z godziną 21:37. Wojciech Gola tłumaczy o co chodzi

Podczas transmisji doszło do niespodziewanej sytuacji, kiedy to Speed zobaczył spam internautów wypisujących godzinę 21:37.

Youtuber nie wiedział o co chodzi, ale szybko wytłumaczył mu tę sytuację Wojciech Gola. Współwłaściciel organizacji FAME MMA towarzyszył Speedowi podczas jego wizyty w Polsce, a jego profesjonalne tłumaczenie działania internautów stało się przedmiotem shota, który obiega właśnie sieć

Sprawdźcie sami jak Wojciech Gola tłumaczy Polskę:

Co ciekawe, mówi się, że organizacja FAME MMA próbuje zakontraktować Speeda na walkę w klatce, do której może dojść 31 sierpnia na gali FAME 22, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wy chcielibyście zobaczyć takie starcie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis