MMA PLBoksYoutuber przesadził? ”Dzieci i żono Askrena nie oglądajcie tego, bo wasz ojciec będzie cały we krwi…

Youtuber przesadził? ”Dzieci i żono Askrena nie oglądajcie tego, bo wasz ojciec będzie cały we krwi…

Jake Paul jest pewny swego przed nadchodzącą walką! Jeden z najbardziej popularnych youtuberów siedemnastego kwietnia zmierzy się z Benem Askrenem, który ma na swoim koncie walki w największych organizacjach na świecie. 

Trzeba jednak zaznaczyć, że obaj przygotowania do tego starcia biorą na poważnie. Paul na swój obóz zapraszał wielu zawodników mieszanych sztuk walki – co ma mu pomóc przy najbliższej walce.

Jake Paul: Przysięgam, to będzie najgorszy dzień w twoim życiu!

Jake Paul jest pewny swego przed nadchodzącą walką z Benem Askrenem. Youtuber prosi rodzinę najbliższego przeciwnika, aby nie oglądali tego starcia…

Ben, co tam ty brzydki skur**synu. Wiem, że prawdopodobnie siedzisz teraz ze swoim pedofilskim uśmieszkiem, wielkimi uszami i głową w kształcie oktagonu. Myślisz, że to pieprzona gra, że to będą łatwe pieniądze i sposób na zdobycie popularności i możesz mieć rację, ale przysięgam, że 17 kwietnia będzie najgorszym dniem w twoim pieprzonym życiu. Tak jak prosiłem dzieci Nate’a Robinsona żeby nie oglądały tej walki, tak samo proszę twoje. Tak więc dzieci i żono Bena Askrena, nie oglądajcie tego, bo wasz ojciec będzie cały we krwi leżał nieprzytomny na deskach, a ja nie chcę żebyście na to patrzyli. Widzieliście już jak Masvidal znoakutował go w 5 sekund. Twoje dzieci pewnie chodzą do szkoły i inni śmiali się z nich, że ich ojciec został znokautowany w 5 sekund. Teraz będą się z nich śmiać, że znoakutował go Jake Paul, więc proszę oszczędźcie im tego . Jesteś pojebany Ben, że bierzesz tą walkę.

To nie był koniec mocnych słów! Jake Paul gwarantuje, że po walce Askren zapisze się w historii jako najgorszy zawodnik UFC.

17 kwietnia, przysiągłem mojemu teamowi, mojej rodzinie, mojemu bratu, który jest teraz obok ciebie, przysięgam, że zapiszesz się w historii jako najgorszy zawodnik UFC. Jesteś okropnie głupi. 17 kwietnia pokaże światu jak wielką dzi**ą jesteś. Będziesz moją dz**ką, przysięgam.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Przerażająca kontuzja na gali w Moskwie! Ze złamaną nogą walczył 25 minut! Widzieliście?

Uzair Abdurakov – bo o nim mowa – nie będzie dobrze wspominał gali Eagle FC 35. Zawodnik, który występował w głównej walce tego wydarzenia przegrał przez jednogłośną decyzje sędziowską. Nie wynik jednak wzbudził najwięcej emocji…

Krzysztof Bosak reaguje na inicjatywę Andrzeja Wasilewskiego! Co z tego wyniknie?

Wczoraj pisaliśmy o ciekawej propozycji znanego promotora bokserskiego Andrzeja Wasilewskiego, który planuje otworzyć się na rynek freak fightów. Na wspomnianą ofertę zareagował jeden z liderów Konfederacji, Krzysztof Bosak.