MMA PLBoksYoutuber ostro do Cormiera: Skopię Ci twoje grube dupsko, tak jak to zrobił Miocic!

Youtuber ostro do Cormiera: Skopię Ci twoje grube dupsko, tak jak to zrobił Miocic!

Opromieniony zwycięstwem z Benem Askrenem – Jake Paul, ostro skomentował ostatnie wypowiedzi Daniela Cormiera. Youtuber dał do zrozumienia, że chciałby wejść do ringu z “DC”, ponieważ “chce pobić jeb***** Daniela Cormiera”.

Paul

W sobotni wieczór Jake Paul znokautował Bena Askrena w walce wieczoru gali Triller Fight Club. Po tym zdarzeniu – były kolega Askrena z kadry zapaśniczej – Daniel Cormier, bardzo ubolewał nad słabym występem kolegi na Twitterze. Nie spodobało się to Paulowi, który zaczął odpowiadać na wpisy “DC”, jednocześnie wyzywając go do walki. Były podwójny mistrz UFC jasno wyraził się, że nie interesuje go walka na pięści.

Paul ostro o Cormierze!

Chociaż Jake, odniósł bardzo duży sukces na arenie międzynarodowej to jednak jest duża różnica umiejętności pomiędzy Askrenem – którego uważa się za jednego z najgorszych bokserów w historii MMA, a Cormierem – który swego czasu znokautował świetnego stójkowicza – Stipe Miocicia.

Tyle fałszywych skur******* w tym pokoleniu. Zamknij się kur*** su***. Skopię Ci twoje grube dupsko, tak jak to zrobił Miocic! – powiedział Paul.

Przysięgam na Boga, pobije jebanego Daniela Cormiera – dodał.

Walka Askren-Paul osiągnęła kapitalne wyniki sprzedażowe. Czy milion sprzedanych płatnych subskrypcji może zachęcić Cormiera do zmiany decyzji? Z pewnością walka Cormier-Paul byłaby jeszcze większym wydarzeniem.

Zobacz także:

Padło pytanie o walkę z Błachowiczem! Don Kasjo: Nie zamierzam go zaczepiać, bardzo mu kibicuje!


Podczas wczorajszego cage’a jeden z widzów postanowił zapytać Kasjusza Życińskiego o potencjalną walkę z… Janem Błachowiczem (28-8). ”Don Kasjo” od razu zapewnił, że nie zamierza zaczepiać mistrza wagi półciężkiej, bo mu bardzo kibicuje.

“Pasha” na celowniku FAME MMA! Boxdel komentuje!

“Jarek Pasha, runda nasza” – ten okrzyk można było usłyszeć na wielu e-sportowych wydarzeniach, w których brał udział Jarosław Jarząbkowski. Czy również na galach Fame MMA będziemy mogli ponownie usłyszeć pseudonim “Pasha”? Boxdel komentuje!

Khamzat Chimaev jest przekonany, że mógłby pokonać… Jana Błachowicza!

Pewności siebie nie można mu odmówić, ale czy ostatnia wypowiedź Khamzata Chimaeva (9-0) to już nie przesada? ”Borz” gwarantuje, że jest w stanie pokonać.. Jana Błachowicza (28-8) oraz Israela Adesanyę (20-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis