MMA PLBoksYoutuber o mistrzu MMA: Jego ciosy są jak ciosy czwartoklasisty!

Youtuber o mistrzu MMA: Jego ciosy są jak ciosy czwartoklasisty!

Popularny w Stanach Zjednoczonych youtuber Jake Paul ma dość osobliwe zdanie o mistrzu MMA – Benie Askrenie, który w przeszłości był posiadaczem pasów mistrzowskich takich organizacji jak Bellator MMA czy One Championship.

Jake Paul i Ben Askren zmierzą się ze sobą w głośnej walce bokserskiej. Impreza z ich udziałem odbędzie się 17 kwietnia. Co ciekawe, wielu ludzi stawia w tym pojedynku na Paula. Wszystko przez umiejętności stójkowe Askrena, które pozostawiają wiele do życzenia.

Youtuber o mistrzu MMA: Jego ciosy są jak ciosy czwartoklasisty!

Jake Paul natomiast jest przekonany o tym, że mimo dużych braków w boksie, Ben Askren wyjdzie do pojedynku z nim bardzo pewny siebie. Ale ta pewność siebie odbije mu się czkawką, bowiem według Paula, jego ciosy są jak ciosy… czwartoklasisty:

“Nie sądzę, by Ben Askren miał jakąkolwiek słabość psychologiczną. On wyjdzie do naszej walki niesamowicie pewny siebie. Będzie skupiony na tym, co ma zrobić. To nie jest tak, że go nie lubię. Nie mam nic do niego, ale skopię mu tyłek i po naszej walce będzie wyglądał jak paniusia w średnim wieku po zrobieniu trwałej.

Wszystko dlatego, że jego zdolność do walki w stójce jest żadna. Uderza jak czwartoklasista. Będzie dużo mówił o przygotowaniach, ale nie zamierzam próbować wejść mu do głowy. On walczył z takimi gośćmi jak Robbie Lawler, Demian Maia czy Jorge Masvidal i żaden z nich nie wpłynął na niego przed walką. Ben się mnie nie boi, ale nie musisz bać się gościa, żeby dostać od niego wpierdol.”

Zobacz także:

Tomasz Romanowski ostro do “Szuliego”: Wyślę cię do organizacji…

Na powrót Grzegorza Szulakowskiego czeka wielu fanów MMA w Polsce. Dzisiaj do walki wyzwał go Tomasz Romanowski. Uczestnik programu “Tylko Jeden” chciałby “przywitać” Szuliego w kategorii półśredniej.

Adesanya ocenia Błachowicza! Zaskoczeni?

Israel Adesanya (20-0) został ponownie zapytany o Jana Błachowicza (27-8) przed ich zbliżającym się pojedynkiem. Nigeryjczyk szóstego marca stanie przed szansą zdobycia drugiego tytułu. Polak podczas UFC 259 po raz pierwszy będzie bronił pas wagi półciężkiej.